Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çukur 2. Sezon olacak mı? Final mı yapacak

Dizi Haberleri

19 Şubat 2018 Pazartesi 15:53:46

Çukur 2. Sezon olacak mı? Final mı yapacak

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur aksiyon ve gerilim yüklü bölümleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Peki, Çukur dizisinin ekran yolculuğu ne zaman son bulacak? Çukur 2. Sezonda da devam edecek mi? Çukur final tarihi netlik kazandı mı? İşte detaylar…

Geçtiğimiz sezona damga vurmayı başaran İçerde dizisinin tek sezonda final yapması Çukur hayranlarını endişelendirmeye devam ediyor. İçerde ekibi tarafından hazırlanan Çukur dizisinin de sezon sonunda final yapacağı yönünde iddialar bulunuyor.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Perihan Savaş ve Erkan Koçak Köstendil’in yer aldığı dizi ilk bölümünden itibaren seyircinin kalbini kazanmayı başardı. Pazartesi akşamlarına damga vuran Çukur dizisi sadece bir aile dramını değil; eski ile yeninin çatışmasını da aktarmaktadır. Aşk, dostluk ve vefa temalarının işlendiği dizide sürpriz gelişmeler yaşanmaktadır. Seyircinin ilgisini canlı tutmak adına her an ters köşe vuruşlar yapılmaktadır. Özellikle Aras Bulut İynemli’nin canlandırdığı Yamaç karakteri ve kısa sürede aşık olup evlenme kararı aldığı Sena arasındaki aşk dikkat çekmektedir. Heyecanın bir an olsun azalmadığı Çukur dizisinde sırlar tek tek açığa çıkmaya başladı. Bu nedenle de dizinin gelecek sezon devam etmeyeceği yönündeki iddialarda güçlenmiş oldu. Yapım ekibi tarafından final tarihi açıklanmayan Çukur’un sezon sonunda ekrana veda etmesi bekleniyor. Öte yandan Sena’nın ağabeyi karakteri de diziye dahil edildi.

Çukur artık sadece Vartolu ve Koçovalı ailesinin mücadelesine ev sahipliği yapmayacak. Polisinde devreye girmesiyle birlikte hikayenin genişlemesi bekleniyor. Bu durumda Çukur’un 2. Sezonda da ekran yolculuğunu sürdüreceği beklentisine temel oluşturuyor. İçerde’nin tek sezon sürmesinde Çağatay Ulusoy’un diziye devam etmek istememesi en önemli neden olarak gösterilmişti. Çukur oyuncu kadrosunda ise henüz fire verilmiş değil. Halihazırda dizi aksiyon ve dram yüklü bölümleriyle her hafta seyirci karşısındaki yerini alıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı