Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çukur 2. Sezon Dövmesi Anlamı Belli oldu

Dizi Haberleri

24 Temmuz 2018 Salı 13:18:06

Çukur 2. Sezon Dövmesi Anlamı Belli oldu

Çukur dizisinin belki de en dikkat çekici en merak edilen şeyi dövmesi olmuştu. Çukur tutkunlarının büyük bir merakla anlamını öğrenmek için uğraştıkları Çukur dövmesi 2. sezonda değişti! 1. Sezondaki dövmeye benzer ancak farklı çizgilerle tasarlanmış yeni Çukur dövmesinin anlamı ne? Çukur hayranlarının yeni sezonda göreceği Çukur 2. sezon dövmesinin anlamı nedir? Çukur’un 2. sezonuna da damga vurması beklenen dövmenin anlamını sizler için hazırladık…

Çukur dizisinin 1. sezonunda olduğu gibi 2. sezonunda da dövme olay oldu! 1. Sezona damga vuran dövmenin ardından 2. sezonda oyuncu kadrosu gibi dövme de değişti! 1. Sezondaki dövmeye çok benzer olmasına karşın farklı bir anlamı ve farklı bir şekli olan dövmenin sırrını sizler için araştırdık. Çukur dizisi hayranlarının gelecek sezon da dikkatini en çok çeken şeylerin başında gelecek dövmenin anlamı nedir?

Çukur dizisinin ilk sezonunda yer alan dövmenin üzerinde çok durulmuştu. Çukur mahallesinin birlik ve beraberliğini simgeleyen ve Çukur’daki herkesin bileğinde, boynunda veya sırtında bulunan Çukur dövmesi dikkatleri çekmeyi başarmıştı. 7’den 70’e Çukur’da herkeste bulunan bu dövme Kardeş miyiz? Can mıyız? Tek miyiz? sorularının yanıtını veriyordu. Biriz, Tekiz, Kardeşiz anlamına gelen 1. sezon dövme stilinin ardından 2. sezonda yepyeni bir dövme diziye damgasını vuracak!

ÇUKUR 2. SEZON DÖVMESİNİN ANLAMI NE?

Çukur’un Vartolu’ya bırakılmasının ardından işler kızışıyor! 1. Sezon finalinde yaşanan ölümlerin ardından Vartolu ve Yamaç Çukur’a intikam için dönecek! Kanlı bir hesaplaşmanın 2. döneminde yer verilecek dövme düzenin bozulduğunu, kardeşliğin kalmadığını gösteriyor! Çukur’un 2. sezonu  birbirinden heyecanlı ve aksiyonlu bölümlerle devam edecek!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı