Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cristiano Ronaldo Kaç Para Kazanacak? Juventus’tan ne kadar alacak

Genel

10 Temmuz 2018 Salı 18:51:16

Cristiano Ronaldo Kaç Para Kazanacak? Juventus’tan ne kadar alacak

Real Madrid C.F, Cristiano Ronaldo’nun Juventus’a transferini açıkladı! Cristiano Ronaldo, CR7 Resmen Juventus’ta! Peki kariyerine İtalya’da devam edecek yıldız oyuncu yıllık ne kadar kazanacak? Yıldız oyuncu Cristiano Ronaldo Juventus’a yıllık ne kadara imza attı? Cristiano Ronaldo’nun Juventus ile imzaladığı sözleşmede dudak uçuklatan fiyat…

Real Madrid’in süperstarı Portekizli gol makinesi Cristiano Ronaldo’nun Juventus’a transferi bekleniyordu. Real Madrid kulübünden yapılan açıklamayla Cristiano Ronaldo’nun Juventus’a transferi artık kesinlik kazandı! Cristiano Ronaldo Juventus ile sözleşme imzalamak için Torino’ya uçacak! Peki Cristiano Ronaldo yeni takımı Juventus’tan yıllık ne kadar kazanacak ve kaç yıllık sözleşme imzalayacak?

Real Madrid’in eski süperstarı Juventus ile 4 yıllık sözleşme imzalamak için Torino’ya gidiyor! Yıldız golcü Real Madrid’de 20-25 milyon euro yıllık maaş alırken Juventus’tan 4 yıllık yıllığı €30M’ya el sıkıştı! Buna göre Cristiano Ronaldo’nun net ücreti 4 yıllık maliyeti toplam 120 Milyon Euro olacak! Juventus, Cristiano Ronaldo’ya 30 Milyon euroluk garanti ücretin yanı sıra gol, kupa, turnuva ve imaj bonusları da ödeyecek ancak bu miktarla ilgili kesin bir bilgi yok.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Genel

Yukarı