Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Colony Dizisi 3. Sezonuyla Veda Etti! 4. Sezon Olmayacak!

Dizi Haberleri

22 Temmuz 2018 Pazar 11:04:55

Colony Dizisi 3. Sezonuyla Veda Etti! 4. Sezon Olmayacak!

USA Network kanalında yayınlanan ve ülkemizde de çok izlenen diziler arasında yer alan Colony dizisinden hayranlarını üzecek haber geldi! Yapılan açıklamaya göre Colony dizisinin 4. sezonunun iptal edildiği öğrenildi! Böylece Colony dizisi 3 sezonluk yayın hayatını noktalamış oldu…

Carlton Cuse ve Ryan J. Condal ikilisinin yapımcılığında USA Network kanalında yayın hayatını sürdüren, ülkemizde de birçok platformdan izlenebilen Colony dizisi bilim kurgu türünde önemli bir fırsat sunuyordu. Bilim kurgu hayranlarını üzecek haber geldi! Colony dizisinin 3. sezonunun sona ermesinin ardından 4. sezonu beklenirken USA Network kanalının yeni sezonda diziye şans vermediği ve dizinin 4. sezonunun iptal edildiği öğrenildi.

Colony dizisinin 25 Temmuz günü yayınlanacak 3. sezon final bölümü ile yayın hayatını noktalayacağı öğrenildi! Dizinin son bölümünün iyi bir reytinge ulaşması bekleniyor. Öte yandan 4. sezonu da merakla beklenen Colony dizisi yayınlanan 1. sezon 1. bölümünde 18-49 yaş kategorisi 3 günlük izleme listesinde 2.2 milyon izleyici kitlesine ulaşarak gayet başarılı bir profil çizmişti. 14 Ocak 2016 tarihinde yayın hayatına başlayan dizi ilerleyen sezonlarında ani reyting düşüşleri yaşamıştı.

COLONY DİZİSİNİN 3. SEZON REYTİNGLERİ SONU OLDU!

3. sezonunda umduğunu bulamayan Colony dizisi, 18-49 yaş kategorisinde 1.3 milyon izleyici sayısına kadar gerileyince USA Network kanalı radikal bir karar aldı ve dizinin 4. sezonunu iptal etti. USA Network kanalının en düşük reytingini alan Colony dizisinin yayından kaldırılacak olması bir bakıma sürpriz olmadı diyebiliriz. Josh Holloway ve Sarah Callies gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı dizinin 3. sezon final bölümü 25 Temmuz’da yayınlanacak ve 4. sezonu olmayacak!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı