Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çok Tatlı Yarışması Formatı ve Başvuruları

Televizyon

11 Temmuz 2018 Çarşamba 19:07:10

Çok Tatlı Yarışması Formatı ve Başvuruları

Kanal D, yeni sezona bombaları patlatarak girmek istiyor! Kanal D ekranlarında yeni bir yarışma başlıyor! Çok Tatlı yarışma programı yeni sezonda Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşacak. Kanal D ekranlarında başlayacak yeni yarışma programının sunucusu da belli oldu! Alişan’la bu yaz dünya evine giren güzel oyuncu Buse Varol, Kanal D’nin yeni yarışması Çok Tatlı’da sunuculuk yapacak.

Kanal D, yaz sezonuna dolu dolu bir yarışma programıyla damga vurmaya hazırlanıyor! Kanal D ekranlarının yeni yarışma programı ‘Çok Tatlı’ yakında izleyicisiyle buluşacak! Kesin bir tarih bilgisi henüz bulunmazken ‘Çok Tatlı’ yarışma programının kısa süre içerisinde ilk bölümünün yayınlanmasıyla birlikte yayın hayatına başlaması bekleniyor.

Çok Tatlı Yarışmasının sunuculuğunu Alişan’la bu yaz evlenen ve magazin sayfalarını süsleyen güzel oyuncu Buse Varol yapacak. Buse Varol’lu Çok Tatlı yarışma programı Kanal D’nin yaz sezonuna damga vuracağa benziyor. Çok Tatlı yarışmasının formatı da belli oldu. Yarışmada anne ve babalar, çocuklarının hal ve hareketlerini önceden bilmeye çalışacak, minikler de anne ve babalarıyla birlikte yarışmada eğlenceli anlar yaşayacak.

Buse Varol’un sunumuyla Kanal D ekranlarının yeni yarışması ‘Çok Tatlı’nın ilk tanıtımı da yayınlandı. İşte O tanıtım;

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı