Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çocuklar Duymasın Laz kızı kim? Havuç’un Evleneceği kız kim

Özel Haber

29 Temmuz 2018 Pazar 12:17:37

Son Güncelleme: 29/07/2018 12:20:25

Çocuklar Duymasın Laz kızı kim? Havuç’un Evleneceği kız kim

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çocuklar Duymasın’ın yeni sezonuna yeni oyuncusu damgasını vuracak! Yeni sezon fragmanlarında izlediğimiz ve yeni sezon fragmanına damgasını vuran Havuç’un eşi Laz kızı kimdir? Yeni sezonda senaryoda müthiş bir yenilik var! Çocuklar Duymasın’ın Havuç’u Emre’si evleniyor! Peki Emre’nin evleneceği kız kimdir? Havuç’un sert tavırlı, hırçın, baskın eşi Laz kızı gerçek adı nedir? Sizler için araştırdık…

Çocuklar Duymasın’ın yeni sezonuna çok kısa bir süre kaldı! Kanal D ekranlarında yayın hayatını sürdüren efsane dizi Çocuklar Duymasın’ın yeni sezon fragmanı da yayınlandı! Çocuklar duymasın’ın yeni sezon fragmanına ise yeni bir isim damgasını vurdu! Diziye yeni sezonda Havuç Emre’nin eşi olarak katılacak Karadenizli Laz kızı kim? Yeni sezonda diziye Emre’nin eşi yeni gelin olarak katılacak baskın, sert tavırlı ve sempatik Laz kızı kimdir?

Çocuklar Duymasın’a Havuç’un eşi olarak katılacak isim Buse Sinem İren. Taşfırın Haluk’un çok sevdiği ve Havuç’la evlenmesine kesin onay verdiği Laz kızını kayınvalidesi Meltem ise tam olarak sevmeyecek. Meltem ilk etapta Havuç ile Laz kızının evliliklerine de karşı çıkacak. Ancak dobra ve tam bir Karadeniz kızı olması nedeniyle Haluk, müstakbel gelinini çok sevecek.

BUSE SİNEM İREN KİMDİR? 

Çocuklar Duymasın’ın yeni ismi, Havuç’un eşi kimdir? Çocuklar duymasın Emre’nin eşi gerçek ismi nedir? Çocuklar Duymasın dizisinin yeni sezonuna damga vuracak yeni isim Buse Sinem İren oldu. Buse Sinem, sosyal medyada çok ünlü birisi. Youtuber olan Buse Sinem’in Açık Büfe isimli bir youtube kanalı bulunuyor. Kendi youtube kanalında dizi film yorumculuğu yapan ve bunu Karadeniz şivesiyle sempatikleştiren güzeller güzeli Buse Sinem İren, BKM Mutfak ekibinde Mahsuscuktan Stand Up isimli tek kişilik gösteri de yapmıştır. Yeni sezonda Çocuklar Duymasın kadrosunda izleyeceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı