Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çocuklar Duymasın Dizisinin Yeni Sezonda Günü Değişti!

Dizi Haberleri

6 Ağustos 2018 Pazartesi 14:31:33

Çocuklar Duymasın Dizisinin Yeni Sezonda Günü Değişti!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çocuklar Duymasın’ın yeni sezonu heyecanla bekleniyordu! Çocuklar Duymasın seyircisini heyecanlandıran tanıtım videosu da yayınlandı! Havuç’un yeni sezonda evlenecek olması heyecanı daha da artırırken dizinin günü değişti! Kanal D yönetimi Çocuklar Duymasın için yeni bir gün belirledi. İşte Çocuklar Duymasın yeni sezonda hangi günde yayınlanacak? Sorusunun cevabı…

Ekranların sevilen dizisi Kanal D yeni sezonda da dizileriyle bomba gibi gelecek! Çocuklar Duymasın’ın yeni sezonu heyecanla beklenirken, yayınlanan tanıtım videosunda Emre ile evlenecek Laz kızı bu heyecanı daha da artırdı! Merakla beklenen 2. sezon öncesi Kanal D’den Çocuklar Duymasın ile ilgili flaş bir karar geldi! Çocuklar Duymasın’ın yeni sezonda günü değişti! Geçtiğimiz sezon her hafta Pazar akşamları evlerimize konuk olan Çocuklar Duymasın dizisini bu sezon Çarşamba günleri izleyeceğiz! Kanal D’nin yayın politikası gereği sezonu erken açacak olan Çocuklar Duymasın dizisi 15 Ağustos Çarşamba günü ilk bölümüyle ekranlarda olacak!

Çocuklar Duymasın’ın Pazar gününden Çarşamba gününe alınması tartışmaları da beraberinde getirdi! Çarşamba günleri yayınlanacak bölümlerinde sıkı reyting mücadelesi verecek Çocuklar Duymasın dizisinin çok dişli rakipleri olacak! Çocuklar Duymasın’ın yeni sezonda Çarşamba günleri reyting için rekabet edeceği diziler: Star TV’nin yeni dizisi Nefes Nefese, ATV’nin çok sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz ve TRT 1’in efsaneleşen dizisi Diriliş Ertuğrul oldu.

ÇOCUKLAR DUYMASIN YENİ SEZONDA NELER OLACAK? NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Çocuklar Duymasın’ın yeni sezonuna dair en merak edilen şey şüphesiz diziye yeni katılacak oyuncular oldu. Diziye Havuç’un eşi olarak katılacak Karadeniz’li kız Buse Sinem İren’in yanı sıra diziye başka kimlerin katılacağı çok çok merak ediliyor! Çocuklar Duymasın yeni sezon ilk bölümü 15 Ağustos Çarşamba günü KANAL D ekranlarında yayınlanacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı