Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çocuklar Duymasın 20. bölümde neler yaşanacak?

Televizyon

17 Aralık 2017 Pazar 15:35:24

Son Güncelleme: 17/12/2017 14:06:33

Çocuklar Duymasın 20. bölümde neler yaşanacak?

Çocuklar Duymasın 20. yeni bölümünde Haluk ve Meltem arasında yaşanacak olanlar reyting rekorlarının kırılmasında etken olabilir.

Çocuklar Duymasın

Çocuklar Duymasın 20. Yeni bölümü ile birlikte bugün akşam 20.00’da ekrana gelecek. Son zamanlarda ‘’ha kapandı, ha kapanacak’’ iddialarının söz konusu olduğu dizi hakkında yaşanan reyting sorunları ve benzeri sıkıntılar olduğu iddia ediliyor. Ancak tüm bu iddialara ve dizinin 1 hafta ekranlara gelmeyecek olduğu iddialarına rağmen yeni bölümünün bugün akşam Kanal D ekranlarında sorunsuz yayınlanacak olduğu biliniyor. Ancak dizide yaşanacak olan yeni olayların da büyük bir karışıklığa sebep vereceği tahmin ediliyor.

Zira Meltem ve Haluk arasında başlayan ‘’boşanma ve çekişme’’ tartışmalarının aile dışına çıkmamasına rağmen aynı ev içerisinde büyük kavgalar ve karışıklıklara sebep olacağı bugün yayınlanan fragmandan fark ediliyor bile.

Mutlu Aile Rolü Oynayacaklar!

Haluk ve Meltem’in evde Tutku dolayısı ile büyük bir sıkıntı yaşayacakları görülürken, Haluk, Meltem’i evden göndermek için elinden geleni yapacaktır. Ancak bu sırada gelen Duygu’nun çift arasında yaşanan durumu anlamasının önüne geçmek için Meltem ve Haluk ‘’iyi aile’’ rolünü üstleneceklerdir. Gönül’ün tüm bu yaşananlardan habersiz olarak düzenlediği ‘’kadınlar partisi’’ için Tutku’nun Meltem ile birlikte davet edilmesi de diziye tuz biber olarak damga vuracaktır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı