Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çoban Yıldızı’nda takviyeye devam, 3 Yeni oyuncu katıldı!

Dizi Haberleri

4 Nisan 2017 Salı 18:30:05

Çoban Yıldızı’nda takviyeye devam, 3 Yeni oyuncu katıldı!

Perşembe günleri ekrana gelen ve son zamanların en iyi başlangıcını yapan Fox Tv’nin sevilen dizisi Çoban Yıldızı, oyuncu kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Çoban Yıldızı'nda takviyeye devam, 3 Yeni oyuncu katıldı!

Geçtiğimiz haftada da kadrosuna Şebnem Sönmez ve Erdem Akakçe’yi katan Çoban Yıldızı’nın kadrosuna 3 yeni oyuncu dahil oldu.

Geçtiğimiz hafta diziye katılan isimler, Zühre ve Seyit’in taşındığı yeni mahallelerinde, etrafında olup biteni umursamayan mahallenin melek kalpli delisi ‘Meryem’ karakterine hayat verirken, Akakçe’de, Seyit ve ailesine çok yardımı dokunacak olan, hemşerisi ‘Erdal’ olarak izleyici karşısına çıkacak.

Çoban Yıldızı yaptığı yeni takviyelerle, diziye 3 yeni oyuncuyu dahil ederken, bu isimler, usta oyuncu Sezai Altekin ile Kübra Kip ve Özgür Emre Yıldırım oldu.

Sezai Altekin, dizi de Seyit’in hiç tanışmadığı dedesi Yavuz Giray karakterine hayat verirken, 23. Uluslararası Adana Film Festivali ile 53. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu” ödülüne layık görülen Kübra Kip’de sürpriz bir karakter ile izleyici karşısına geçecek.

Yine diziye katılacak bir diğer ödüllü oyuncu Özgür Emre Yıldırım’da 22. Uluslararası Altın Koza Film Festivali’nde ‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu’ ödülüne layık görülmüştü. Yıldırım’un rolü ise, Melahat’in sevgilisi Tarık olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı