Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çoban Yıldızı dizisinin çekimlerine Kapadokya’da başlandı

Dizi Haberleri

31 Ocak 2017 Salı 12:46:44

Çoban Yıldızı dizisinin çekimlerine Kapadokya’da başlandı

Fox Tv ekranlarında Şubat ayı içerisinde başlaması planlanan, Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci ve Selim Bayraktar’ın başrollerini paylaştığı Çoban Yıldızı dizisinin çekimleri Kapadokya’da başladı.

Çoban Yıldızı dizisinin çekimlerine Kapadokya'da başlandı

Gül Oğuz’un yönetmenliğini yaptığı Çoban Yıldızı’nın, çekimlerine Kapadokya’da başlandı. Dizinin çekimleri de daha sonra sonra İstanbul’da devam edilecek.

Çoban Yıldızı Dizisi Hakkında:

Kapadokya’da doğmuş büyümüş, güzeller güzeli Zühre’nin istemediği halde bölgenin zengin ve güçlü adamlarından Fikret Karakaya ile evlendirilmek istemesi ile başlar. Masum, hırçın ve özgürlüğüne düşkün Zühre, ölümü göze alarak evlendiği gece kaçmayı başarır.

Dürüstlüğü, mertliği, değerlerine bağlılığıyla tanınan, yakışıklı taş ustası Seyit, Zühre’nin kapana kısılmışlığını anlar. Ona hep destek olur ve hiç yalnız bırakmaz. Bu ilgi zamanla büyük bir aşka dönüşür. Seyit Zühre’ye olan aşkı için doğduğu topraklardan, ailesinden, evinden, barkından vazgeçmek durumunda kalır. Çünkü Fikret Karakaya’nın İstanbul’da yaşayan, gece kulübü işletmecisi oğlu Zekkar, konakta Zühre’yi görür görmez aşık olmuştur.

Zühre’nin babası ile evlendirilmek üzere getirildiğini bilmeyen Zekkar, hırslı ve acımasızdır. Her istediğini elde etmeye alışkın olan Zekkar, karısı Sırma’nın ikazlarına rağmen, Zühre’den vazgeçmez. Zekkar Zühre’yi elde edebilmek için Seyit ve ailesinin hayatlarını zindan edecektir. Zühre ve Seyit, Zekkar’ın acımasız nefesini her an enselerinde hissederek yaşamaya mahkum olurlar.

Çoban Yıldızı dizisi Şubat’ta Fox Tv ekranlarında olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı