Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çoban Yıldızı dizisi Şubat’ta izleyiciler ile buluşacak

Dizi Haberleri

3 Ocak 2017 Salı 20:29:56

Son Güncelleme: 03/01/2017 21:41:58

Çoban Yıldızı dizisi Şubat’ta izleyiciler ile buluşacak

Yayınladığı pek çok dizide büyük başarılar elde eden Fox Tv, Çoban yıldızı ve 3 yeni dizi ile birlikte 2017 yılında da bu başarısını sürdürmeyi hedefliyor.

selin şekerci ve şükrü özyıldız çoban yıldızı dizisinde

Umuda Kelepçe Vurulmaz, Kalbimdeki Deniz, O Hayat Benim başta olmak üzere yayınladığı akşamlar için kayda değer reytingler elde eden Fox Tv bu başarısını 2017 yılında da sürdürmeyi hedefliyor.

Kanalın daha önce duyurduğu Şevkat Yerimdar, Dayan Yüreğim ve Kırlangıç Fırtınası dizisinin üstüne yeni bir dizi haberi daha geldi. Güzel yıldız Selin Şekerci ve yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız’ın başrollerinde yer alacağı Çoban Yıldızı dizisi Şubat ayında başlamaya hazırlanıyor.

Çekimlerine pek çok diziye ev sahipliği yapan Nevşehir’in Ürgüp ilçesinde başlanacak. Çoban Yıldızı dizisinin yapımcılığını, Hayat Şarkısı, Hatırla Gönül, Merhamet ve Sıla gibi dizilerin yapımcılığını da yapan Most Productions üstleniyor.

Star Tv ekranlarında yayınlanan Benim Hala Umudum Var dizisi ile ünlenen yakışıklı oyuncu Özyıldız, daha sonrasında Şeref Meselesi, Tatlı Küçük Yalancılar ve son olarak da Show Tv’de erken final yapan Kış Güneşi adlı dizi de başrol oyunculuğu yapmıştı.

Çoban Yıldızı’nın bayan başrolü olan Şekerci ise, Melekler Korusun, Leyla ile Mecnun, Kaçak Gelinler, Acı Aşk’da rol almıştı. Son olarak da bir kaç bölümlüğüne Rengarenk adı ile Atv ekranlarında yayınlanan, sonrasında ise adı Kaçın Kurası olarak değişen ancak kısa sürede final yapan dizilerde boy göstermişti.

Fox ekranlarında yayınlanacak olan Çoban Yıldızı dizisi Şubat ayında prömiyer yapacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı