Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Claws Dizisi 3. Sezonda da Ekranlarda!

Dizi Haberleri

3 Temmuz 2018 Salı 10:36:17

Claws Dizisi 3. Sezonda da Ekranlarda!

TNT’nin sevilen dizisi Claws, 3. sezon için de onay aldı! Claws dizisinin 3. sezonunun yayınlanacağı bildirildi. Komedi Dram türünün en iyi dizilerinden Claws yeni sezonda da seyircisini ekranlara kilitlemeye hazır! Claws için hem yapım ekibi hem de kanal ekibi tarafından 3. sezonun olacağı duyuruldu!

Ekranların sevilen komedi-dram dizesi Claws, yakın zamanda 3. sezonuna başlayacak! TNT kanalının sevilen dizisi Claws için hem dizi ekibi hem de kanal tarafından 3. sezonun başlayacağı resmi olarak duyuruldu. Bu açıklamalarla birlikte Claws dizisi hayranları da derin bir nefes almış oldu.

Bir yaz dizisi olarak yaz dönemlerinde TNT kanallarında seyircisiyle buluşan Claws, önümüzdeki senede 2019 yaz aylarında TNT ekranlarında olacak. Claws’ın muhteşem fan kitlesi de şimdiden 3. sezonda neler olacağına dair düşünmeye başladı bile…

CLAWS REYTİNG SONUÇLARI 

2. sezon ilk bölümünde 1,3 milyon seyircisiyle iyi bir reyting yakalayan ve 1. sezonun ilk bölümüne oranla reytinglerini %38 artıran dizinin, 2. sezon reyting ortalaması ise 1,2 milyon izleyici ve 0,5 reyting oranı olmuştu. 3. sezonda nasıl bir reytinge sahip olacağı henüz bilinmeyen dizinin hazırlıklarına şimdiden başlandı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı