Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cingöz Recai filminden ilk fragman geldi

Film Haberleri

2 Eylül 2017 Cumartesi 11:08:51

Cingöz Recai filminden ilk fragman geldi

Bu sezon Kanal D ekranlarında yayınalanacak dizi ile ekranlara geri dönmeye hazırlanan Kenan İmirzalıoğlu’nun rol aldığı, Kanal D ve Limon Film iş birliği beyazperde’ye taşınan Cingoz Recai filminden ilk fragman paylaşıldı.

Cingöz Recai filminden ilk fragman geldi

Limon Film-Hayri Aslan’ın yapımcılığını üstlendiği, Onur Ünlü’nun de yönetmen koltuğunda oturduğu Cingöz Recai, kadrosu ile de dikkat çekiyor. Usta oyuncu Haluk Bilginer’in de yer aldığı filmin başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer, Meryem Uzerli ve Musa Uzunlar paylaşıyor.

Son olarak Ezel’de birlikte çalışan Kenan İmirzalıoğlu ve Haluk Bilginer’i tekrar bir araya getiren film’de Cingöz Recai’nin kostümlerini ise Kıvanç Tatlıtuğ’un eşi Başak Dizer hazırladı. Recai’de filmde o kostümler ile kılıktan kılığa girdi.

Cingöz Recai filminde, Cingöz Recai yıllar sonra yeni bir soygun için ekibiyle sahalara döner. Ama bu soygunu kendi ekibiyle yapmayacaktır. Karanlık bir çeteye dahil olur ve bir teknoloji dehasının evini soymak için kılıktan kılığa, oyundan oyuna geçerek, kimsenin bilmediği gerçek hedefine yaklaşmaya başlar. Yıllardır aradığı, kişisel bir kin güttüğü Hayalet, artık ona nefesi kadar yakındır. Tabii ki belası Baş Komiser Mehmet Rıza da peşinde. Cingöz Recai herkesin başına bin çorap örerken, ona oynanan kaderin cilvesi güzelleri güzeli Göze olacaktır.

Film 13 Ekim 2017’de beyazperde’de vizyonda olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı