Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cinemaximum Kazı Kazan Kampanyası

Kültür Sanat

7 Ağustos 2018 Salı 12:42:56

Cinemaximum Kazı Kazan Kampanyası

Cinemaximum’un, film keyfini doyasıya yaşatan kampanyası “Kazı Kazan”, yeniden sinemaseverlerle buluşuyor. 9 Eylül’e kadar geçerli olacak kampanya kapsamında Cinemaximum büfelerinden yapılacak her menü alımında bir adet Kazı Kazan kuponu veriliyor. Kuponlarda saklı hediyeler arasında hediye bilet, 1 bilet alana 1 bilet hediye, yüzde 50 indirimli bilet ve yüzde 30 indirimli bilet fırsatları yer alıyor.

Film keyfini doyasıya yaşatan “Kazı Kazan” kampanyası geri döndü. “Kazı Kazan”la Her Menüde Bilet Kazanma Fırsatı!

Cinemaximum “Kazı Kazan” kampanyası ile film keyfine keyif katıyor. 23 Temmuz-9 Eylül tarihleri arasında Cinemaximum salonlarındaki büfelerden menü alan herkes, “Kazı Kazan” kuponu sahibi oluyor. Küçük boy mısır menü, orta boy mısır menü, büyük boy mısır menü (tek içecekli/çift içecekli), kova mısır menü, küçük boy nachos menü ve büyük boy nachos (tek içecekli/çift içecekli) menünün yanında verilen “Kazı Kazan”larda sürpriz hediyeler sinemaseverleri bekliyor.

Hediye bilet, 1 bilet alana 1 bilet hediye, yüzde 50 indirimli bilet ve yüzde 30 indirimli bilet alternatiflerinin yer aldığı kuponlardaki sürprizler, 21 Eylül 2018 tarihine kadar kullanılabilecek. Hediye kuponları kullanmak isteyenler, kuponlarını gişe görevlilerine teslim ederek bu keyfi doyasıya yaşayacak.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı