Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Chloe Loughnan Hangi Bikini Firmasının Reklamını yapıyor! Giydiği bikiniler

Magazin

16 Temmuz 2018 Pazartesi 01:00:12

Son Güncelleme: 16/07/2018 00:18:31

Chloe Loughnan Hangi Bikini Firmasının Reklamını yapıyor! Giydiği bikiniler

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan yeni bikinili pozlarıyla nefesleri kesti! Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan bir bikini firmasının lansmanı için kamera karşısına geçti. Fotoğraf çekiminde birçok bikiniyle vücudunu sergileyen Chloe Loughnan kusursuz fiziğiyle mest etti. 

Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan MLYK bikini firmasının yüzü oldu, kamera karşısına geçti. Kusursuz ve fit vücuduyla MLYK firmasının bikinileriyle kameralara pozlar veren ünlü şarkıcı Serdar Ortaç’ın eşi Chloe Loughnan adeta nefes kesti! Chloue Loughnan’ın pozları sosyal medyada da olay oldu. Chloe Loughnan fit vücuduyla göz doldurmayı başardı.

Chloue Loughnan ile Serdar Ortaç’ın arasının açık olduğu da uzun süredir yazılıyordu. MLYK firmasının bikini yüzü olan güzel model Chloe Loughnan, yeni fotoğraflarıyla sosyal medyada olay oldu. Serdar Ortaç’ın eşinin Chloe Loughnan’ın yeni pozlarına nasıl tepki vereceği merak ediliyor. Chloe Loughnan MLYK firmasının yüzü olarak yeni pozlarıyla birçok dergide de yer alacak.

CHLOE SERDAR’A NİSPET YAPIYOR!

Serdar Ortaç ile evliliği süren Chloe Loughnan’ın kısa bir süre önce ismi Arap Şeyhlerinden birinin oğluyla da anılmıştı. Ancak kameralar karşısına geçen Serdar Ortaç bunların iftira olduğunu, eşi Chloe Loughnan ile evliliğinin mutlu şekilde devam ettiğini söylemişti.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı