Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Chloe Loughnan hamile mi? Serdar Ortaç Eşinin Göbeğini Öptü

Magazin

9 Temmuz 2018 Pazartesi 01:26:43

Chloe Loughnan hamile mi? Serdar Ortaç Eşinin Göbeğini Öptü

Serdar Ortaç ve eşi Chloe Loughnan evliliği nasıl gidiyor? Bir barışık bir küs oldukları ve boşanmanın eşiğine geldikleri söylenen Serdar Ortaç – Chloe Loughnan çifti bebek mi bekliyor? Serdar Ortaç, Amerika konseri öncesi bir eğlence sırasında eşi Chloe Loughnan’ın göbeğini öpünce akıllara Chloe Loughnan hamile mi sorusu geldi? Serdar Ortaç baba mı olacak?

Eşi Chloe Loughnan ile çalkantılı bir evlilik hayatı yaşayan Serdar Ortaç baba mı oluyor? Son aylarda çıkan birçok dedikoduya rağmen evliliğini sürdüren ve mutlu bir çift izlenimi veren Serdar Ortaç Chloe Loughnan birlikteliğine yeni biri daha katılacak mı? Amerika’da konser vermek için bulunan Serdar Ortaç, konser öncesi eğlence sırasında eşinin göbeğini öpünce iddialar alevlendi! Serdar Ortaç ve Chloe Loughnan çifti bebek mi bekliyor? Chloe Loughnan hamile mi?

Serdar Ortaç her fırsatta baba olmak istediğini dile getiriyordu. Chloe Loughnan’da Serdar Ortaç’ın bebek istediğini ve ileride bir bebeklerinin olabileceğine dair açık kapı bırakıyordu. Gelen görüntülerin ardından Serdar Ortaç ve eşinin bebek beklediği iddiaları alevlenmişti ki Serdar Ortaç açıklama yaptı. Olayın yanlış anlaşıldığını dile getiren Ortaç, eşinin hamile olmadığını açıkladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı