Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Champions Dizisine Şok! 2. Sezon Çekimleri İptal Edildi!

Dizi Haberleri

2 Temmuz 2018 Pazartesi 15:10:26

Son Güncelleme: 02/07/2018 14:26:34

Champions Dizisine Şok! 2. Sezon Çekimleri İptal Edildi!

NBC kanalında yayınlanan ve çok sevilen Champions dizisinde büyük şok yaşanıyor! Seyircilerin 2. sezonu beklediği dizide alınan kararla dizinin tek sezonluk olarak kalmasına, 2. sezonun çekilmemesine karar verildi! NBC kanalında yayınlanan komedi dizisi böylece bitmiş oldu! Bakalım Champions dizisi yeni sezon için başka bir kanalla anlaşabilecek mi?

NBC ekranlarının sevilen komedi dizisi Champions için radikal bir karar açıklandı. Champions dizisinin ilk bölüm finalinin ardından 2. sezon için de ekranlarda olacağı tahmin ediliyorken kanal aldığı bir kararla Champions dizisinin 2. sezonda yayınlanmayacağını duyurdu. Dizinin seyircileri büyük şoka uğradı.

CHAMPIONS DİZİSİ REYTİNG SONUÇLARI

Champions dizisi esasında reytinglerde de başarılı gözüküyordu. Örnek olarak dizinin ilk 10 bölümü 08 Mart ile 25 Nisan tarihleri arasında yayınlanmış, bu 10 bölümlük ilk sezonda 18-49 yaş kategorisinde dizinin reyting oranı 1,5 ve izleyici sayısı 1.923 milyon olmuştu. Açılış reytingi olarak 0,7 oranında reyting yakalayan dizinin final bölümü ise beklentileri karşılayamayarak 0,3 olmuştu.

CHAMPIONS DİZİSİNİN KONUSU, OYUNCULARI

Oyuncu Anders Holm ve J.J. Totah’ın yanı sıra Mindy Kaling, Fortune Feimster ve Mouzam Makkar gibi isimlerin de yer aldığı CHAMPIONS dizisinde Vince Cook, kız arkadaşından olan oğlunu tam 15 yaşında öğrenmiştir! Babalıkla uzaktan yakından ilgisi bulunmayan Vince Cook kendini bir anda büyük bir curcunanın ortasında bulacaktır.

CHAMPIONS DİZİSİ YENİ BİR KANALA TRANSFER OLABİLİR Mİ?

Dizinin yapım ekibinin NBC kanalının kararının ardından yeni kanallarla görüşmeye geçtiği ve yeni sezonda yeni bir kanalda Champions 2. sezonunun yapılabileceği konuşuluyor. İddia olarak değerlendirilen bu ihtimalin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini yakın zamanda göreceğiz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı