Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cesur Yürek 16.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 2 Şubat

Dizi Haberleri

26 Ocak 2017 Perşembe 19:40:19

Son Güncelleme: 04/07/2018 14:27:59

Cesur Yürek 16.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 2 Şubat

Cesur Yürek son bölümünde Ömer, Bradd’in elinden kurtulmuş ve Ferhat Bozdoğan ile karşı karşıya gelmiştir. Cesur Yürek 16.Bölüm Fragmanı ile yeni bölümde neler olacağı da ortaya çıkarken, tahminlere gerek kalmıyor.

Cesur Yürek 16.Bölüm Fragmanı Son Bölüm Özeti 2 Şubat

Yapımcılığını Fark Film’in üstlendiği Cesur Yürek 15. Bölüm ile ekranlara geldi. Başrollerinde Onur Tuna, usta oyuncu Hüseyin Avni Danyal ve güzelliği kadar oyunculuğuyla da ses getiren Ruveyda Öksüz’ün yer aldığı dizi de Ömer’in savaşı devam ediyor.

Cesur Yürek’in yayınlanan bir önce ki bölümünde, Bradd’in oyunlarını bozmak için uğraşan Ömer, Bradd’in eline düşmüştü.

Bugün yayınlanan bölümde, Ömer yabancı güçler için çalışan Bradd’in elinden kurtuluyor ve savaşına kaldığı yerden devam ediyor.

Cesur Yürek’in bir önce ki bölümünde neler olmuştu?

Ömer bir yandan Hüsrev’i ele geçirmek diğer yandan Bradd’in oyunlarını bozmak için harekete geçer. Gürkan suikastının arkasındaki gerçeğe ulaşan Ömer, ipin ucunun Gevaşlı’ya uzandığını anladığında Tatar’la görüşür. Gevaşlı’nın Bradd’le yaptığı işbirliği onu Tatar’la karşı karşıya getirecektir. İskender’in Gevaşlı’yla kurduğu oyun çözülüyor. Gerçekleri öğrenen Tatar, hem oğluna hem Gevaşlı’ya ağır biz ceza verecektir. Milli silah projesinin peşinde olan Bradd amaçlarına ulaşabilecek mi? Zamana karşı yarışan Ömer, Bradd’in önündeki en büyük engeldir.

Cesur Yürek 16.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı