Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cesur ve Güzel dizisi Latin Amerika’da yayınlanacak

Dizi Haberleri

22 Ocak 2017 Pazar 10:20:53

Cesur ve Güzel dizisi Latin Amerika’da yayınlanacak

Miami’de düzenlenen NATPE 2017 Fuarı’nda, Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrollerini üstlendiği, ay yapım imzalı Cesur ve Güzel tanıtıldı.

Cesur ve Güzel dizisi Latin Amerika'da yayınlanacak

Dünya televizyon endüstrisi için önemli 54 yıldır süregelen fuar’da bir Türk yapımı yer aldı. Fuar’da dizi ile ilgili tanıtımın yanı sıra dizinin Latin Amerika’da 45’er dakikalık bölümlerle ekrana geleceği de duyuruldu.

Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ özellikle Orta Doğu’da hatrı sayılır bir izleyici kitlesine sahipler. Bu iki oyuncunun daha önce ki dizilerinin de yurt dışında çok izlendiği biliniyor.

Kuzey Afrika’da da hayranları bulunan ikilinin yeni dizisi Cesur ve Güzel, NATPE fuarında öne çıkan diziler arasında yer aldı. Bu fuar dizilerin yurt dışına pazarlanması amacı ile tanıtımların yapıldığı bir fuar olarak da görülüyor.

Cesur ve Güzel, Latin Amerika’da 45’er dakikadan oluşan 103 bölüm ile, İspanyolca alt yazılı olarak ekranlara geleceği söylendi.

Net yayın tarihi verilmeyen duyuruda, en kısa sürede Latin Amerikalı’ların diziyi televizyonlarda izlemeye başlayabileceği söylendi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı