Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cesur ve Güzel 14.Bölüm Fragmanı Cesurdan Romantik Sürpriz

Dizi Haberleri

9 Şubat 2017 Perşembe 21:01:37

Son Güncelleme: 04/07/2018 16:44:54

Cesur ve Güzel 14.Bölüm Fragmanı Cesurdan Romantik Sürpriz

Cesur ve Güzel’de Cesur’un doğum günü ve sevgililer günü sürprizi ile Sühan’ın ayakları yerden kesilirken, romantik dolu anlar yaşanıyor. Cesur ve Güzel 16 Şubat Perşembe günü devam edecek bölümü öncesi yaşananlar ve yeni bölümün fragmanı da haberin içeriğinde yer alıyor.

Cesur ve Güzel 14.Bölüm Fragmanı Cesurun Romantik Sürprizi

Sühan, Cesur’un Korludağ’da ki yarattığı değişikliği karşılıksız bırakmaz ve o da Cesur’a doğru bir adım atar. Korhan ise Cahide ve Hülya’nın bir araya geldiğini görünce neye uğradığını şaşırır.

Hülya, durumu toparlamak için saçmalar ve bu esnada söylediği yalanlar Korhan’ın Cesur için daha fazla şüphe duymasına neden olur.

Kasabada ki değişiklik ile karşı karşıya gelen Cesur ve Tahsin’in arasında kalan isim yine Sühan olur. Tahsin ise bunun altına kalmayacağını çoktan belli etmiştir.

Cesur’un kazanmak üzere olduğunun farkında olan Tahsin Bey, önünü kesmek için şeytani bir plan hazırlar.

Cesur’un Sühan için hazırladığı doğum günü ve sevgililer günü sürprizi romantik anların yaşanmasına neden olur ancak bu esnalarda Korludağ’da herkesin hayatını etkileyecek bir olay yaşanır.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI HENÜZ YAYINLANMADI, YAYINLANDIĞINDA HABERE EKLENECEKTİR.

Cesur ve Güzel Son Bölüm Fragmanı izle

Cesur ve Güzel Son Bölümünde Neler Olmuştu?

Cesur ve Sühan’ın evliliklerinin ilk gecesi ikisi için de unutulmaz olur. Cesur tüm engellere rağmen Sühan’ın kalbindeki korkuları dindirir fırtınalı günlerden sonra ona güvenli bir liman olur. Cesur’un onunla çiftliği ele geçirmek için evlendiğinden şüphelenen Sühan, verdiği kararları sorgulamaya başlar. Fakat Tahsin Korludağ ikisine de bu evliliğin bedelini ödetmeye kararlıdır. Başına gelenler için Cesur’u suçlayan Korhan bunu kanıtlamak için Hülya’yla ilgili gerçeklerin peşine düşer. Korhan’ı bekleyen büyük sürpriz Cahide’nin tüm planlarını alt üst edecek niteliktedir. Cesur, Sühan’ı kendine inandırmaya çalışırken bu sefer Bülent’in çalınan tabloları bulması onun aklına şüpheler sokar. Evlilikleriyle başlayan yeni dönem, Tahsin Korludağ’la olan savaşta açılan yeni cepheler anlamına gelmektedir. Fakat Cesur’un beklediği yardım hiç tahmin etmediği bir yerden yola çıkmıştır.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı