Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cesur ve Güzel 11.Bölüm Fragmanı – Cesur zamanla yarışır

Dizi Haberleri

19 Ocak 2017 Perşembe 16:32:28

Son Güncelleme: 04/07/2018 21:00:58

Cesur ve Güzel 11.Bölüm Fragmanı – Cesur zamanla yarışır

Cesur ve Güzel son bölümünde, Tahsin Korludağ’ın, Cesur’u aradan çıkarmak için yaptığı plan istediği gibi gitmeyince Cesur ve Sühan birbirlerine daha da yakınlaşırlar. Cesur ve Güzel 11.Bölüm fragmanında gerilim tırmanıyor.

Cesur ve Güzel 11.Bölüm Fragmanı - Cesur zamanla yarışır

Sühan’ın babasının aslından nasıl biri olduğunu öğrenmesi onun için büyük bir hayal kırıklığı olurken, teselliyi Cesur’da bulacaktır. Cesur ise Sühan’ı hayal kırıklığına uğratmamaya niyetlidir.

Tüm bu gelişmeler Korludağ’ları da etkileyecektir. Tahsin Korludağ’ın sağlığı tehlikeye girerken, Korhan başına gelenlere sebep olanın peşine düşmüştür. Korhan’ın, Hülya’nın peşine düşmesi ise Cahide’den beklenmedik bir tepki görmesine neden olur.

Cesur, Sühan’ın yaşadığı üzüntü için onu teselli etmeye çalışırken, tüm sorunları ortadan kaldıracak bir plan yapar fakat Tahsin Bey, bu konuda ona engel olmayı deneyecektir.

Her şey yoluna girmişken Sühan’ın kaçırılması her şeyi alt üst eder. Cesur bu yeni gelişen durum için yaptığı planı değiştirmek zorunda kalacaktır.

Son raddede, bu oynanan oyunu bozmaya çalışırken, bir yandan da sevdiği kadını kurtarabilmek için zamanla yarışmak zorunda kalır.

Cesur ve Güzel 11.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı