TRT 1’in yeni dizisi Cennetin Çocukları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Alp Navruz ve İrem Helvacıoğlu’nun başrollerini paylaşacağı Cennetin Çocukları dizisinin adının değiştirilmesine karar verildi. Peki, Cennetin Çocukları dizisinin yeni adı ne oldu? İşte detaylar…


Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği yeni dizisi projesi için geri sayım başladı. TRT 1 ekranında seyirci karşısına çıkacak olan dizinin adının Cennetin Çocukları olmasına karar verilmişti. Gold Film’in yeni dizisi için anlaşma sağladığı ilk isimler ise Alp Navruz ve Ayça Bingöl olarak açıklandı. Genç kızların sevgilisi konumundaki Alp Navruz’un yeni partlerinin kim olacağı sorusu ise tartışmalara yol açtı. Yapımcı firma tarafından kadın başrol oyuncusu İrem Helvacıoğlu ile anlaşma sağlandı. Cennetin Çocukları oyuncu kadrosunda Dilara Aksüyek, Mesut Akusta, Eylül Ersöz, Bihter Dinçel, Erhan Alpay, Güler Ökten, Alp Akar, Cemal Toktaş, Rozet Hubeş, Özlem Ulukan, Timur Ölkebaş ve Aydan Şener yer alıyor. 

63065a5fe4bfdc21fc851af1

Aşka Düşman dizisi TV8 tanıtım fragmanı yayınladı! Aşka Düşman oyuncuları kimler? Aşka Düşman dizisi TV8 tanıtım fragmanı yayınladı! Aşka Düşman oyuncuları kimler?

Cennetin Çocukları dizisinin adı neden değişti?

Güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Cennetin Çocukları dizisinin sezonun en iddialı yapımları arasında yer alması bekleniyor. Bu yüzden yapım ekibi tarafından ince elenip sık dokunuyor. Geçmiş yıllarda aynı isimle yayınlanan başka bir dizinin bulunmasından dolayı değişikliğe gidilmesine karar verildi. Ayrıca, dizinin senaryosunun uyarlandığı kitabın adının verilmesinin seyircinin daha çok ilgi göstermesine olanak sağlayacağı düşünülüyor. Cennetin Çocukları dizisinin yeni adı Yürek Çıkmazı oldu. Atike Hınçlıer tarafından kaleme alınan Yürek Çıkmazı kitabının uyarlanmış versiyonu ekrana yansıtılacak. Yürek Çıkmazı dizisinin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Yürek Çıkmazı ilk bölümünün en geç Kasım ayı içerisinde ekrana gelmesi bekleniyor. Başrol oyuncuları Alp Navruz ve İrem Helvacıoğlu sosyal medya hesapları üzerinden dizi çekimleriyle ilgili paylaşımlarda bulunmayı sürdürüyor.