Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cennet Dizisine Yeni Oyuncular! Nur Fettahoğlu ve Leyla Tanlar

Dizi Haberleri

7 Temmuz 2018 Cumartesi 14:45:34

Cennet Dizisine Yeni Oyuncular! Nur Fettahoğlu ve Leyla Tanlar

Most Production’un yapımcılığında hazırlanan Cennet dizisi için hazırlıklar sürüyor! Yeni sezonda ekranlarda yerini alacak iddialı Cennet dizisi için oyuncu kadrosu da oluşturulmaya çalışılıyor! Cennet dizisi oyuncuları olarak Nur Fettahoğlu ve Leyla Tanlar ile anlaşıldığı iddia ediliyor…

Yeni sezonun iddialı dizileri arasında yer alacak Cennet dizisi için casting çalışmaları sürüyor! Yapımcılığını Most Production’ın üstlendiği Cennet dizisinin oyuncu kadrosu ve hikayesi ile ilgili şuan için kısıtlı bilgiler mevcut. Ancak ortaya atılan iddiaya göre Cennet dizisinde Nur Fettahoğlu ve Leyla Tanlar’ın yer alması için girişimler devam ediyor. Oyuncularla anlaşılmasının an meselesi olduğu ifade edildi.

Cennet dizisinde Oyuncu kadrosunun oluşturulması için çalışmalar devam ederken ilk tekliflerin kimlere yapıldığı da ortaya çıktı. Son olarak Paramparça dizisinde izlediğimiz Leyla Tanlar ile Fi internet dizisinin kadrosuna dahil edilen Nur Fettahoğlu, Cennet dizisi için teklif aldı. Görüşmeler halen sürüyor. Eğer oyuncular ile yapım şirketi anlaşabilirse yeni sezonda Cennet dizisinde Leyla Tanlar ile Nur Fettahoğlu’nu izleyebileceğiz.

Cennet Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Dizinin şuan halen senaryo ve cast çalışmaları devam ediyor. Yeni sezonda ekranlara bomba gibi bir giriş yapması beklenen Cennet dizisinin Ekim-Kasım aylarında yayın hayatına başlaması ve seyircisini ekrana kilitlemesi bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı