Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cemile Bayraktar kimdir? Kemal Sunal’a Ne Dedi?

Özel Haber

7 Ağustos 2018 Salı 01:10:18

Cemile Bayraktar kimdir? Kemal Sunal’a Ne Dedi?

Türk Sinemasının ünlü oyuncusu Kemal Sunal ve filmleri halen hatırımızda. Televizyonda her karşılaştığımızda tebessüm ettiğimiz ve tekrar tekrar izlesek bile sıkılmadan doyasıya eğlendiğimiz Kemal Sunal filmlerine eski Yenişafak yazarı Cemile Bayraktar’dan olay sözler geldi! Cemile Şafak twitter hesabından yaptığı bir açıklamada Kemal Sunal filmleriyle ilgili çok tartışılacak sözler sarf etti!

Eski Yenişafak yazarı Cemile Bayraktar, Kemal Sunal filmleriyle ilgili çok tartışılacak sözler sarf etti! Kemal Sunal filmlerini Türkiye’nin başına gelmiş “en büyük kötülük” olarak tanımlayan Cemile Bayraktar, Türk sinemasının üstadı Kemal Sunal ve filmlerini kötüleyen sözlerinin ardından sosyal medyada binlerce tepki mesajı aldı! Kemal Sunal hayranları Cemile Bayraktar’a yoğun tepki gösterirken Cemile Bayraktar bir anda gündeme oturdu!

Cemile Bayraktar twitter paylaşımında “Kemal Sunal filmleri bu ülkeye zihinsel anlamda yapılmış en büyük kötülük, Kemal Sunal filmleri resmen insan zekasıyla alay ediyor, insan zekasına hakaret.” yazdı! Cemile Bayraktar’ın bu mesajı bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu! Twitter’da TT olan Cemile Bayraktar binlerce tepki mesajıyla karşılaştı!

İŞTE CEMİLE BAYRAKTAR’IN OLAY PAYLAŞIMI!

Twitter’da Kemal Sunal filmleri neden bu kadar çok seviliyor? paylaşımına cevap yazan Cemile Bayraktar, Kemal Sunal filmlerinin alternatifsiz olduğu için sevildiğini ve bunun başka bir izahının olmadığını, Türkiye’nin başına gelen en büyük kötülüklerden olduğunu ifade etti! Bu yakışıksız yorum ve düşünceye takdiri siz değerli okurlarımıza bırakıyoruz…

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı