Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çember’in bu haftaki konukları Melike Yalova ve Selim Erdoğan

Dizi Haberleri

30 Temmuz 2017 Pazar 20:02:23

Çember’in bu haftaki konukları Melike Yalova ve Selim Erdoğan

Televizyon sineması serisi olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan Çember’e bu hafta Melike Yalova ve Selim Erdoğan konuk oyuncu olarak katılıyor.

Çember'in bu haftaki konukları Melike Yalova ve Selim Erdoğan

İlk olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde, ardından da Karadayı’da rol alan güzel oyuncu Melike Yalova ve 1996 yılından bu yana televizyon ve sinema ekranlarında yer alan, son olarak da İçerde dizisinde rol alan usta oyuncu Selim Erdoğan, Pazartesi günü ekranlara gelecek olan 5. bölümde Çember’in konuk oyuncuları olacak.

Acı İntikam adı verilen beşinci bölümde, Melike Yalova, gece kulübünde işlenen toplu cinayetin şahidi olan görme engelli Leyla’ya hayat verecek. Leyla ve sevgilisi, cinayetler yanı sıra bu gece kulübünde gerçekleşen taciz ve tecavüz olaylarının merkezinde yer almaktadır.

Beşinci bölümde Serhat Kılıç, Pelin Akil Altan, Barış Bağcı ve Anıl Altan’ın canlandırdığı özel ekip, katil ile tecavüzcünün aynı kişiler olup olmadığını araştıracak. Peki katil ile tecavüzcüler aynı kişi mi, yoksa katil tecavüzcüleri mi öldürmüştür? İşte bu soruların cevabı 31 Temmuz Pazartesi günü ekranlara gelecek olan yeni bölümde ortaya çıkacak!

Çember 5.Bölüm Fragmanı (Acı İntikam)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı