Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cem Yılmaz’dan ‘vergi kaçırıyor’ iddialarına sert yanıt

Magazin

6 Eylül 2017 Çarşamba 23:08:08

Cem Yılmaz’dan ‘vergi kaçırıyor’ iddialarına sert yanıt

Ünlü şovmen Cem Yılmaz, yazılı bir medya organında, Samatya adında ki 9 milyon liralık yeni teknesinde Amerikan bayrağı asılı olmasını ve vergi vermemek için bu yolu seçtiği iddiasına çok sinirlendi.

Cem Yılmaz'dan 'vergi kaçırıyor' iddialarına sert yanıt

Pek çok kez vergi rekortmenleri listesine adını yazdıran ünlü şovmenin, yatına ABD bayrağı astı, vergi ödemiCEM başlığı ile çıkan haberlere ateş püskürdü. Nereden ne çıkaracağını bilemeyen bazı basın organları, belli ki Maliye’nin yayınladığı listeleri son yıllarda kontrol etmiyor!

Twitter’dan bu haberi paylaşan Cem Yılmaz, “İftirada bugün! Teknem amerikan bayraklıymış ve vergi kaçırıyormuşum! Etrafta teknelerin % 80 den fazlası amerikan bayraklı olmasına rağmen benim teknem 9 yıldır Türk bayraklı ve İstanbul limanına kayıtlı! Vergi kaçırma konusuna gelince! Buna ancak gülerim. Ahlaksız ve çaresiz insanların nelerle uğraştığını hepiniz görün istedim! Demek bu habere göre bütün Amerikan bayraklı teknelerin sahibi “uyanık ve vergi kaçakcısı”. İyi demek ki ben bunlardan değilim.Bilin bunları.” dedi.

Cem Yılmaz, 2016 yılında 5.2 milyon lira vergi ödeyerek vergi rekortmenleri listesine 89. sırada yer almıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı