Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cem Yılmaz’dan, Erkan Petekkaya’yı kızdıracak cevap

Magazin

10 Mart 2017 Cuma 12:33:08

Son Güncelleme: 10/03/2017 12:33:15

Cem Yılmaz’dan, Erkan Petekkaya’yı kızdıracak cevap

Geçtiğimiz günlerde yılda 10 milyon TL kazandıracak ve kendisini Dünya yıldızlarının arasına yazdıracak anlaşmaya imza atan Erkan Petekkaya’nın sözü hatırlatılınca, Cem Yılmaz kendi üslubu ile bir cevap verdi.

Cem Yılmaz'dan, Erkan Petekkaya'yı kızdıracak cevap

Bu anlaşma ile Holywood starlarının arasına adını yazdırma şansı elde eden Erkan Petekkaya, Cem Yılmaz’ın filmleri için, “Cem’in filmlerini beğenmiyorum” demişti.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen, Cem Yılmaz’ın yapımcılığını üstlendiği Deli Aşk filminin galasında mikrofonların uzatıldığı Cem Yılmaz’a, Petekkaya’nın bu ifadesi de soruldu.

Erkan Petekkaya’nın, “Cem’in filmlerini beğenmiyorum ama stand up gösterisi için önünde eğilirim” açıklaması sorulunca, Cem Yılmaz “Gerek yok zahmet edip eğilmesin” cevabı verdi.

Kanyon AVM’de gerçekleştirilen Deli Aşk filminin galasında gerçekleşen bir diyalog’da Cem Yılmaz’ın yakın dostu Ozan Güven’de araya girerek cevap verdi.

Arif ve 216’nın başrolünde yer alacak olan Ozan Güven, Petekkaya’nın Star Tv’de yayınlanan Paramparça dizisine atıfta bulunarak, “Paramparça bir açıklama olmuş” deyince çevresindekileri güldürdü.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı