Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cem Yılmaz’a gazeteci ablukası

Magazin

5 Eylül 2017 Salı 12:43:16

Cem Yılmaz’a gazeteci ablukası

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, gazetecilerden yakasını kurtaramıyor. Geçtiğimiz haftalarda eski sevgilisi Özge Sabuncu ve oyuncu Tuba Ünsal ile birlikte görüntülendiğinde, eski sevgilisi Sabuncu ile barıştığı ortaya çıkan Cem Yılmaz, şimdilerde sevgilisi ile Bodrum’da tatil yapıyor.

Cem Yılmaz'a gazeteci ablukası

Arif V 216 filminin çekimleri ile oldukça meşgul olan, bu nedenle de tatil yapma fırsatı bulamayan Cem Yılmaz, çekimlerin bitmesini fırsat bilip soluğu sevgilisi ile birlikte Bodrum’da kaldı.

Karada ve Deniz’de adeta gazeteci ablukasına alınan Cem Yılmaz, nereye dönse muhabirleri görmesi nedeni ile gerilirken, bir ara ‘YETER ARTIK EVİNİZE GİDİN’ diyerek muhabirlere çıkıştı.

Mandarin sitesinde bulunan evine giden Cem Yılmaz, denize girmek için iskele’ye gittiğinde burada gazetecileri görünce, çareyi tekneye binip, denize açılmakta buldu. Ama burada da muhabirler peşini bırakmadı.

Tekne’de de etrafında muhabirleri görünce yeter artık evinize gidin çıkışında bulunması sonrası, muhabirlerin gittiği sanan Cem Yılmaz ve Özge Sabuncu, scooter ile denize girerek, denizin tadını çıkaran ikili bu anlarda da görüntülenmekten kurtulamadı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı