Başarılı komedyen Cem Yılmaz, Metin Akpınar yorumu ile gündem olmuşken şimdi başka bir açıklaması ile gündem oldu. Meğerse Metin Akpınar ve Cem Yılmaz polemiğinin çok daha öncesi ve nedenleri varmış. Cem Yılmaz neler söyledi? Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan ile ne yaşadı?

En son Metin Akpınar’ın verdiği bir röportajda “aktör kumaşı yok” sözleri ile yorumlanan ve karşılaşan Cem Yılmaz, sonrasında Metin Akpınar’ın yanlış anlaşıldım diyerek özür dilemesine konu edilmişti. Cem Yılmaz’ın başarılarını Metin Akpınar da cımbızlanan sözüne açıklık getirerek kabul etmişti.

Bu defa Flash Tv'de yayınlanan ve Seyhan Soylu'nun moderatörlüğünü yaptığı "Al Sana Haber" in daimi yorumcuları arasında Nihat Doğan, Ebru Polat ve Bahar Candan'ın yer aldığı programda konuşan Erol Köse, çok tartışma yaratacak açıklama ve itiraflarda bulundu.

Aras Bulut İynemli ve Taner Ölmez Deha dizisi başrolünde! Aras Bulut İynemli ve Taner Ölmez Deha dizisi başrolünde!

Cem Yılmaz’ın kendisine “Beni kurtar BKM' den. Ben komedinin Tarkan'ıyım, Yılmaz Erdoğan ise Mustafa Sandal'ı” dediğini belirten Erol Köse

Yayınlandığı günden beri haberleri ile gündem olan "Al Sana Haber" bu defa da Erol Köse gündem oldu.  Tv ekranlarında ilk kez açıklıyorum ve bombayı patlatıyorum diyen Erol Köse kendisinin Gora filmini çekerken bir uzay gemisinin komutanı da, Zeki Alasya– Metin Akpınar olsun dediğini ama Cem Yılmaz'ın isimleri reddederek “onların isimleri beni aşar, ben oynanamam” diye yanıt verdiğini belirtti.  Ayrıca Şafak Sezer' i de istemediğini ancak kavga dövüş kendisinin ikna ettiğini belirten Erol Köse, Metin Akpınar’ın Cem Yılmaz yorumuna da değinerek Metin Akpınar’ın “oyunculuk kumaşı yok” sözleri ile sadece bombayı patlattığını ama detaylandırmadığını belirtti.

5c8e3f8245d2a05010df3cc5

Bugün ise detayları konuşmak üzere canlı yayına bağlanan Erol Köse ikinci bir bomba daha patlatacağını belirterek Cem Yılmaz ve BKM olayını anlattı.

Erol Köse Cem Yılmaz film ve gösterilerini iyi de bir para vererek aldığını fakat bu anlaşma teklifinin o dönem aslında ilk Cem Yılmaz tarafından kedisine geldiğini anlattı.

Erol Köse’nin anlatımına göre, Cem Yılmaz "abi beni kurtar BKM' den diyerek. Ben komedinin Tarkan'ıyım, Yılmaz Erdoğan ise Mustafa Sandal'ı” diyerek kendisine giderek gösterileri ve filmleri için anlaşma yapmak istemiş. Bunun karşılığında anlaşmışlar. Hatta Erol Köse anlaşma sonrası Yılmaz Erdoğan tepki gösterince Cem Yılmaz’dan aldığı teklif mailini Yılmaz Erdoğan’a atarak durumu açıklamış ve karşılığında Yılmaz Erdoğan kendisinden özür dilemiş.

Bu anlaşma sonrası Gora filminin hazırlıkları başlamış ve Erol Köse filmde Metin Akpınar ve Zeki Alasya da olsun önerisinde bulunmuş. Fakat Cem Yılmaz Metin Akpınar ve Zeki Alaya için onlar demode demiş fakat Erol köse onların demode olmayıp klasik olduğunu savunmuş.

55eaf61df018fbb8f8a1e91a-1

Bu tartışma sonrası Cem Yılmaz’ın resmen küstüğünü belirten Erol Köse Şafak Sezer' i de istemediğini belirtti. Şafak Sezer' i kavga dövüş kabul ettirdiğini belirten Erol Köse filmin bahtsız olduğunu çünkü o dönem Uzan olayı olduğunu ve BDDK filme el koyduğunu belirtti. Son olarak Erol Köse filmin Yılmaz Erdoğana kısmet olduğunu çünkü tüm bunlardan sonra filmi Yılmaz Erdoğan yani BKM’nin satın aldığını hatırlattı.