Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cem Gelinoğlu, Şansımı Seveyim için stüdyoya girdi ‘Hayat mı Bu’ yu seslendirdi

Film Haberleri

23 Ağustos 2017 Çarşamba 11:57:33

Cem Gelinoğlu, Şansımı Seveyim için stüdyoya girdi ‘Hayat mı Bu’ yu seslendirdi

TAFF Pictures imzası ile bu Cuma beyaz perdede izleyici ile buluşmaya hazırlanan Cem Gelinoğlu, sinema filmi Şansımı Seveyim için stüdyoya girdi ve Hayat mı Bu şarkısını seslendirdi.

Cem Gelinoğlu, Şansımı Seveyim için stüdyoya girdi 'Hayat mı Bu' yu seslendirdi

2000’li yıllarda oldukça popüler olan Hayat mı Bu şarkısın seslendiren başarılı oyuncu, oyunculuk kadar şarkıcılıkta da yetenekli olduğunu gösterdi.

Cem Gelinoğlu tüm şanssızlıkları mıknatıs gibi çeken Sebahattin karakterini canlandırdığı film de başrollerde Gelinoğlu’na, Gökhan Kıraç, Zeynep Tuğçe Bayat ve Zerrin Sümer eşlik ediyor.

Film Konusu

Şanssızlığıyla tanınan Sebahattin (Cem Gelinoğlu), yıllar sonra büyüdüğü mahalleye geri döner. Bütün mahalleli şanssızlıkları mıknatıs gibi çeken Sebahattin’in dönüşü yüzünden çok endişelidir. Kim bilir başlarına yine ne işler açacaktır? Kadersizliğine boyun eğmiş olan Sebahattin, Yaprak’la (Zeynep Tuğçe Bayat) tanışınca talihinin döndüğüne ikna olur. Ama şanssızlık bu ya, Yaprak yıllar önce ah’ını aldığı Durmuş’un kız kardeşidir. Yaprak’ın Sebahattin’i kabul etmesinin tek yolu, Sebahattin’in kendisini Durmuş’a affettirmesidir. Ancak şanssızlıklar Sebahattin’in yakasını bırakmayınca, en yakın arkadaşı İzzet (Gökhan Kıraç) ile ümitsizce kaderini değiştirmenin ve Yaprak’a kendisini kabul ettirmenin yollarını aramaya başlar.

Cem Gelinoğlu’nun seslendirdiği Hayat mı Bu şarkısı

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı