Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cem Adrian Çim konserlerinin açılışını yaptı

Kültür Sanat

18 Ağustos 2017 Cuma 17:07:47

Cem Adrian Çim konserlerinin açılışını yaptı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği geleneksel Çim Konserleri’nin bu yıl ki açılışını ünlü şarkıcı Cem Adrian yaparken, müzikseverler konsere büyük ilgi gösterdi.

Cem Adrian Çim konserlerinin açılışını yaptı

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Çim konserleri dün akşam Tarihi Havagazı fabrikasında, Cem Adrian’ın sahne alması ile başladı.

Yaz akşamlarında İzmirli sanatseverlerin en çok rağbet ettiği mekanların başında gelen Tarihi Havagazı Fabrikası, adı gibi tarihi bir geceye ev sahipliği yaptı. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği “Çim Konserleri”nin bu sezonki serisi ünlü sanatçı Cem Adrian ile başladı. Büyükşehir Belediyesi’nin restore ederek kentte kazandırdığı Tarihi Havagazı Fabrikası’nın bahçesinde düzenlenen konsere binlerce İzmirli katıldı.

Sevilen sanatçı Adrian, İzmir’de böyle muhteşem bir kalabalığa seslenmekten mutluluk duyduğunu belirterek, “Bu gece en güzel İzmir konserimi veriyorum” dedi. Konser saatinden çok önce Tarihi Havagazı Fabrikası’nı dolduran İzmirli müzikseverler, gece boyunca sanatçının şarkılarına eşlik etti.

Çim Konserleri’nin 7 Eylül’deki konuğu, şarkılarında mülteci kampında yaşadıklarını anlatan Batı Sahralı Aziza Brahim olacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı