Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Catastrophe Oyuncu Kadrosuna Yeni İsimler! 4. Sezonda Yeni Yüzler Göreceğiz

Dizi Haberleri

2 Temmuz 2018 Pazartesi 16:06:36

Catastrophe Oyuncu Kadrosuna Yeni İsimler! 4. Sezonda Yeni Yüzler Göreceğiz

Channel 4’ün sevilen ve beğeniyle izlenen dizisi Catastrophe 4. sezon için geri sayım başladı! Catastrophe 4. sezonunda yeni oyuncular da diziye dahil olacak. Oyuncu kadrosunda bir dizi değişiklik yapıldı ve Catastrophe 4. sezon için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Bu yazımızda Catastrophe 4. sezona hangi oyuncuların dahil olacağını, hangilerinin diziden ayrıldığını sizler için derledik…

Channel 4 ve Amazon kanallarından yayınlanan ve büyük bir ilgiyle seyredilen komedi dizisi Catastrophe’ın 4. sezon planı belli oldu! Diziye yeni yüzler katılacak! Peki 4. sezonda da kahkahanın ve eğlencenin eksik olmayacağı diziye kimler katılıyor? Konuk oyuncu olarak Chris Noth ve Nat Faxon’ı Catastrophe 4. sezonda göreceğiz! Evet 2 ünlü isim Chris Noth ve Nat Faxon yeni sezonda belli bölümlerde diziye konuk olacaklar. Chris Noth’u daha önceden Sex And The City’den Nat Faxon’ı ise Friends From College’dan hatırlıyoruz.

Öte yandan yeni sezonun belli olan oyuncu kadrosunda bu 2 isimden daha fazlası var! Diziye Brian Gleeson, Julie Hesmondhalgh ile David Alan Grier de katılacak. Komedinin tavan yapacağı dizinin 4. sezonuna ilişkin çalışmalar oyuncu kadrosu anlamında tamamlanmış gözüküyor. Kısa süre sonra yine Channel 4 ve Amazon’da yayınlanması beklenen dizinin seyircileri büyük bir merak içerisinde.  6 bölümden oluşan sezonlar halinde yayınlanan dizinin 4. sezonu da 6 bölümden oluşacak. Şu an halen İngiltere’de devam eden çekimler çerçevesinde dizinin 4. sezonunun kısa bir süre içerisinde seyirciyle buluşması bekleniyor.

CATASTROPHE 4. SEZON BAŞLANGIÇ TARİHİ BELLİ OLDU MU?

Dizinin 4. sezonunun ilk bölümünün 2018 yılının sonlarına doğru yayınlanması ve 4. sezonun resmi olarak başlaması bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı