Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Carrie Fisher ve Debby Reynolds birlikte defnedilecekler

Jason LaVeris/FilmMagic

Magazin

1 Ocak 2017 Pazar 05:38:19

Son Güncelleme: 01/01/2017 05:39:57

Carrie Fisher ve Debby Reynolds birlikte defnedilecekler

Debbie Reynolds’ın oğlu, annesi ve kız kardeşi aktris Carrie Fisher’in cenazesinin birlikte yapılacağını ve birlikte defnedileceklerini söyledi.

carrie fisher ve annesi birlikte defnedilecek

Todd Fisher, aktrisleri, Lucille Ball, Dick Van Patten, Liberace, Florence Henderson, David Carradine ve Bette Davis gibi çok sayıda ünlünün de son durağı olan Forest Lawn-Hollywood Hills’de birlikte gömüleceklerini açıkladı.

Henüz cenaze töreni için bir tarih belirlenmediğini ancak halka kapalı bir tören olacağını ancak halka açık bir anma törenin de düşünüldüğünü ancak bunun kesinleşmediğini belirtti.

Cuma günü erken saatlerde Los Angeles adli tabibi, Fisher’ın bedenini ailesine teslim etti. İşlemlerden sorumlu Brian Elias Fisher’ın muayenesinin yapıldığını ancak buna otopsi demek istemediğini ve hangi testlerin yapıldığına dair herhangi bir bilgi de paylaşamayacağını belirtti. Elias, Fisher’in ölümüne sebep olan resmi karar için herhangi bir zaman çizelgesi olmadığını da söyledi.

Star Wars oyuncusu, Cuma günü uçakta geçirdiği kalp krizi sonrasında Salı günü 60 yaşındayken hayata gözlerini yumdu. Çarşamba öğleden sonra Singin in the Rain filminin efsanesi, 84 yaşındaki annesi de geçirdiği felç sebebiyle hastaneye kaldırılmış ve kendisi aynı gece hayata gözlerini yummuştu.

Annenin ölümü ile ilgili Todd Fisher, annesinin kızı Carrie Fisher‘in ölümünün stresiyle başa çıkamadığını belirtti. “Kendisi, “Carrie ile birlikte olmak istiyorum” dedi ve “Ardından da gözlerini yumdu.” diye belirtti.

Ardından sevgili annesi ve kız kardeşi hakkında Perşembe günü sosyal medya üzerinden bulunduğu paylaşımda, Fisher’ı Prenses Leia kıyafeti ile çizmesinin yanı sıra Reynolds’u Singin’ in the Rain yağmurluğu ile birlikte filmin sözlerini paylaştı, “Ne harika bir duygu. Yeniden mutluyum.” ve şunları yazdı: “Bu 58 yıllık hayatımda tanık olduğum en güzel aşk hikayesidir. Her ikisini de çok özlüyorum. Aşk ebedidir.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı