Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çarpışma Dizisi Oyuncuları Konusu oyuncu kadrosu

Dizi Haberleri

11 Temmuz 2018 Çarşamba 17:56:52

Son Güncelleme: 11/07/2018 17:57:44

Çarpışma Dizisi Oyuncuları Konusu oyuncu kadrosu

Ekranlar yepyeni bir diziyle tanışacak! Daha önce Medcezir, Çukur ve hali hazırda Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yapımcılığını üstlenen Ay Yapım yepyeni bir dizi ile geliyor! Ay Yapım’ın yeni projesi Çarpışma dizisi oldu! Peki Çarpışma dizisinde hangi oyuncular rol alacak, Çarpışma dizisinin konusu ne olacak? Yeni sezonda ekranlarda olması beklenen Çarpışma dizisiyle ilgili tüm detayları bir araya getirdik…

AY Yapım, yine bomba gibi bir diziyle ekranlara kilitlemeye hazırlanıyor! Daha önce Medcezir, Çukur ve Kara Sevda dizilerinin yapımcılığını yapan hali hazırda da Ufak Tefek Cinayetler dizisinin yapımcısı konumunda bulunan Ay Yapım, yeni sezonda Çarpışma dizisiyle dizi sektöründe dengeleri alt üst etmeye hazırlanıyor. Çarpışma dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı ile ilgili şu anda resmi bir açıklama yok. Dizinin oyuncu kadrosunun ve senaryosunun oluşturulması, cast çalışmaları ve deneme çekimleri gibi hazırlıkları halen sürmekte.

Çarpışma dizisi ile ilgili yeni sezon öncesi dedikodular yayılmaya başlamıştı. Ay Yapım’ın üzerinde çalıştığı yeni projesi Çarpışma’da hangi oyuncular rol alacak? Dizinin konusu ne olacak, senaryosu nasıl olacak? Çarpışma dizisinin yukarıda da belirtildiği gibi şuan için gelecek sezon hangi kanalda yayın hayatına başlayacağı bilinmiyor. Ancak dizinin ilk oyuncusu Melisa Aslı Pamuk oldu. Kesinleşen ilk oyuncu Melisa Aslı Pamuk’un yanı sıra birçok ismin de adı Çarpışma dizisi ile geçiyor. Ancak şuan için kesin bir durum söz konusu değil.

Ay Yapım, yeni sezonda yayınlanacak dizisi Çarpışma için birçok ünlü oyuncuyla görüşme halinde. Bu görüşmelerin olumlu sonuçlanması halinde dizi ekibine birçok isim dahil olacak. Siz de Sinehaber.com farkıyla Çarpışma dizisine dair tüm gelişmeleri güncel olarak bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Ali Aydın’ın senaryosunu yazdığı “Çarpışma” dizisi, yeni sezonda Show TV’nin listesinde görünüyor. Kanal kesin değil ancak Çarpışma dizisinin yeni sezonda Show Tv’de yayınlanabileceği konuşuluyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı