Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çarkıfelek Kanal D 2018 Başvuruları Formu

Televizyon

13 Temmuz 2018 Cuma 13:17:42

Son Güncelleme: 13/07/2018 13:18:47

Çarkıfelek Kanal D 2018 Başvuruları Formu

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Çarkıfelek’e nasıl katılabilirim? Yeni sezonda Emre Karayel’in sunuculuğunda Emel Özkızıltaş’ın yardımcılığında yayınlanan Çarkıfelek programının 2018 başvuruları başladı! Yeni sezonda da ekranlarda yer alması beklenen Çarkıfelek yarışmasına başvurular halen alınıyor! Peki Çarkıfelek başvuru formu nasıl doldurulur, nereden başvuru formuna ulaşılır? Sizler için araştırdık…

Mehmet Ali Erbil’in sunuculuğuyla ünlenen Çarkıfelek yarışması yeni sezonda sima değiştirerek Emre Karayel’in sunduğu bir yarışma programı haline geldi! Yine dolu dolu, heyecanlı ve eğlenceli bölümlerle ekranların sevilen yarışması olarak kalan Çarkıfelek’in 2018 başvuruları da başladı. Yarışmaya katılarak kredi kartı borcunuzdan kurtulabilir, puanlarla beyaz eşyalar, teknolojik aletler ve diğer birçok ev eşyası kazanabilirsiniz. Öte yandan Çarkıfelek’in büyük ödülleri araba, motorsiklet ve ev kazanma şansınız da var!

Çarkıfelek 2018 Başvuruları halen sürüyor! Siz de Çarkıfelek yarışmacısı olmak istiyorsanız Kanal D’nin resmi internet adresinden Çarkıfelek 2018 başvuru formunu tam ve doğru şekilde doldurarak başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz. Başvuru formunu doldururken sizden alınan iletişim bilgilerinize Kanal veya yapım şirketince geri dönüş yapılarak başvuru sonucunuz iletilecektir. Bol şans!

ÇARKIFELEK 2018 BAŞVURU FORMUNA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı