Cansu Demirci öldü mü? Cansu Demirci vefat mı etti? Selena dizisiyle sevilen oyuncu Cansu Demirci yaşıyor mu? Cansu Demirci hayatta mı?

Ekranlara bir dönem damga vuran Selena dizisiyle oynadığı Selin karakteriyle çok sevillen Cansu Demirci öldü mü? Cansu Demirci yaşıyor mu? Cansu Demirci hayatta mı?

Son dakika Cansu Demirci öldü mü?

1 2 Aralık 2023 tarihinde oyuncu Cansu Demirci, Tiktok'ta bir video ile öldüğü iddia edildi. 12 saat gibi kısa bir sürede Cansu DEmirci öldü ismiyle paylaşılan video 1 milyon kişi tarafından izlendi. Cansu Demirci öldü haberleri yalan. Oyuncu ABD'de yaşamını sürdürüyor.

Cansu Demirci neden öldü haberleri çıkıyor!

Tiktok'ta yine Selena dizisinde rol alan bir oyuncunun FAKE hesabı oyuncudan daha fazla takipçiye sahip. Daha önce de defalarca açıklama yapan Dilara Kurtulmuş isimli oyuncunun fake hesabını 150 bin kişi takip ediyor. Cansu Demirci öldü videoları da bu hesaptan çıkıyor. Cansu Demirci neden öldü haberleri çıkmasının sebebi Dilara Kurtulmuş isimli fake hesap ve uzun süredir çözüm bulunamıyor. 

Alican Yücesoy Yargı dizisinde Alican Yücesoy Yargı dizisinde

Oyuncu Cansu Demirci'nin hiç bir sosyal medya hesabı kullanmaması ve oyuncunun ortadan kaybolması da bu haberlerin inandırıcı olması yönünde etken. Cansu Demirci'nin yaşamını ABD'de sürdürdüğü ve herhangi bir sosyal medya hesabı kullanmadığı biliniyor.