Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cansel Elçin ve Birce Akalay Yıllar Sonra Dizisinde

Dizi Haberleri

26 Temmuz 2018 Perşembe 15:35:59

Cansel Elçin ve Birce Akalay Yıllar Sonra Dizisinde

ATV yeni sezona bomba gibi girmeye hazır. Cansel Elçin ve Birce Akalay yeni sezonda ATV ekranlarında yayınlanacak Yıllar Sonra dizisine katıldı. Çekimlerine Ağustos ayında başlayacak yeni dizi Yıllar Sonra’nın başrol oyuncuları kesinleşti. Yıllar Sonra Eylül ayında ATV’de.

Cansel Elçin ve Birce Akalay hayranlarına müjde. En son Siyah Beyaz Aşk dizisinde göstermiş olduğu performansla büyük beğeni toplayan Birce Akalay yeni dizisinin hemen gelmesi hayranlarını sevindirdi. Gönülçelen dizisiyle gönüllerde taht kuran ve en son Dayan Yüreğim dizisiyle ekrana gelen Cansel Elçin, Yıllar Sonra dizisiyle 1 yıl aradan sonra setlere geri dönüyor.

Ağustos ayında çekimlere başlayacak olan Yıllar sonra dizisinin yönetmeni Feride Kaytan oldu. Esin Gök’ün senaryosunu kaleme alacağı dizi ATV’nin en güvendiği işlerin başında gelecek. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Aşk ve Mavi ve Sen Anlat Karadeniz dizileri Salı, Çarşamba ve Cuma günleri kapatan dizi yeni günlerini oldukça dolu geçirecek gibi duruyor.

Yıllar Sonra Dizisi Konusu Ne?

Süreç Film imzasıyla ekrana gelecek dizi Eylül 2018’de atv ekranlarında olacak. Yıllar sonra dizisi çocukluk aşkı olan Cansel Elçin ve Birce akalay’ın Yıllar Sonra hayatlarının keşişmesi sonrası yaşanacak ayrılıklar ve hüzünler ele alınacak. Barışmaları oldukça güç olan ikilinin serüveni çok sevilecek.

Yıllar Sonra Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Çekimlerine Ağustos ayında başlayacak dizi önümüzdeki haftalarda setlere çıkıyor. Dizinin yeni sezon için hazırlandığı ve Eylül 2018 başında ATV’de yayınlanacağı biliniyor.

Yıllar Sonra Oyuncuları henüz netleşmedi. Netleşince sitemizde yerini alacak.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı