Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cannes’a Katılacak Türk Ünlüler Belli Oldu! Cannes’a Trenle Gidecekler!

Magazin

22 Temmuz 2018 Pazar 13:59:53

Cannes’a Katılacak Türk Ünlüler Belli Oldu! Cannes’a Trenle Gidecekler!

Cannes Film Festivali yine Türkiye’den birçok ünlüyü ağırlayacak! Cannes’a gidecek Türk ünlüler belli oldu! Peki kafilede kimler yer alıyor? Hangi Ünlüler Cannes’a katılacak? Tims Production’ın sahibi Timur Savcı tarafından trenle İstanbul’dan Cannes’a gidecek trende hangi ünlü isimler yer alıyor? Sizler için araştırdık…

Cannes’a gidecek ünlü kafilesi belli oldu! Tims Prodüksiyon’un sahibi Timur Savcı Cannes’a giden kafile için tren kaldırıyor! Trende yer alacak ünlü isimlerse adeta Türkiye’nin en büyük yıldızları! Cannes’ta 2 gün geçirecek ünlü isimler Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Meryem Uzerli, Aslı Enver, Murat Yıldırım, Sarp Akkaya, Burak Özçivit, Fahriye Evcen, Tuba Büyüküstün ve Ezgi Mola ile Uğur Yücel oldu.

Dünyaca ünlü birçok ismin de katılacağı Cannes’da bu senede mükemmel bir atmosfer olacak! Kırmızı halıda Türkiye’den yukarıda sayılan birçok ünlü isimde yer alırken, Dünyaca ünlü aktörler de boy gösterecek. Cannes’a Türkiye’den katılan isimler arasında Tuba Büyüküstün, Meryem Uzerli, Burak Özçivit ve Halit Ergenç isimleri ön plana çıkarken 2 gün sürecek Cannes yolculuğu trenle yapılacak!

CANNES’A GİDEN TRENE YENİ İSİMLER EKLENEBİLİR

Cannes yolculuğu Mipcom Fuarı’na gerçekleşecek. Fuar için tüm hazırlıklar sürerken, Türkiye’den hangi isimlerin de trende yer alacağı kesinleşti. Ancak yeni isimler de 4 gün sürecek Mipcom Fuar gezisine katılabilir. Cannes’a gidecek yeni isimler olduğu takdirde sinehaber farkıyla ilk siz öğreneceksiniz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı