Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Caner Erkin’e eski eşinden icra hamlesi

Magazin

19 Ocak 2017 Perşembe 11:52:12

Caner Erkin’e eski eşinden icra hamlesi

Caner Erkin, geçtiğimiz yıl boşandığı eski eşi Asena Atalay’dan gelen, nafaka talebi ile 120 bin TL’lik icra davası ile şok oldu.

Caner Erkin'e eski eşinden icra hamlesi

Bir süredir birlikte olduğu oyuncu sevgilisi Şükran Ovalı ile Roma’da dünya evine giren Caner Erkin, eski eşinin açtığı dava ile neye uğradığını şaşırdı.

Asena Atalay, sunduğu programda Caner Erkin ve Şükran Ovalı’nın evliliğini haber yapmam diyerek kanalla restleşmiş ve bu evliliğe olan ilk tepkisini vermişti.

Bununla da yetinmeyen Atalay, Erkin’in evliliğinden 3 gün sonra 120 bin liralık icra takibi başlattı.

Açılan davaya karşı Beşiktaş’lı yıldız Caner Erkin, istenen tutarın kat kat fazlasını ödediğini söyleyip davanın iptali için başvuru da bulundu.

Mahkeme, Caner Erkin’in Asena Atalay’a ayda 10 bin lira yoksulluk nafakası ödemesine karar vermişti. Asena Atalay’da Aile Mahkemesi’nin verdiği karara rağmen Caner Erkin’in yoksulluk nafakasını ödemediğini ileri sürdü.

Avukatı aracılığıyla 5 Ocak’ta İstanbul İcra Müdürlüğü’ne başvurdu. Atalay, 4 Şubat 2016-05 Ocak 2017 arasındaki 12 aylık yoksulluk nafakası olan 120 bin lira ve 5 bin liralık faizi ödenmesi için Caner Erkin hakkında icra takibi başlattı.

Milli futbolcu Caner Erkin ile Asena Atalay geçen yıl 29 Ocak 2016’da İstanbul 2. Aile Mahkemesi’nde anlaşmalı olarak boşanmıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı