Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Caner Erkin’den eski eşinin ailesine dava

Magazin

13 Nisan 2017 Perşembe 12:32:57

Caner Erkin’den eski eşinin ailesine dava

Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay ile devam eden tazminat, velayet gibi davalarında yeni bir gelişme yaşanıyor. Caner Erkin, eski eşinin abisi ve babası hakkında suç duyurusunda bulundu.

Caner Erkin'den eski eşinin ailesine dava

Caner Erkin, Asena Atalay’ın babası Oktay Atalay ve ve abisi Alican Atalay hakkında, çalınan çeklerinin taklit imza ile ödeme yapmak için kullanıldığı haberini aldı.

Habertürk’de yer alan Hayati Arıgan’ın haberine göre, Erkin, avukatı Deniz Ketenci aracılığıyla İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na şikâyet dilekçesi veren Caner Erkin, Oktay Atalay ve Alican Atalay ile çeki kullanan 3 şirket ve bir kişi hakkında şikâyetçi oldu.

İddiaya göre Erkin’in bir bankanın Nişantaşı şubesindeki hesabından aldığı çekler, üçüncü kişiler tarafından çalındı. Çeklerden birinin 3 Nisan’da hamili tarafından bankadan tahsili istendi.

Banka yetkilisi 60 bin TL değerindeki çekte keşideci imzasının Caner Erkin’e ait olmadığını fark etti. Ünlü futbolcuya bilgi verildi. Banka imza uyuşmazlığı nedeniyle çeke şerh koydu.

Çekin çalıntı olduğunun ortaya çıkmasında sonra iddiaya göre Asena Atalay’ın kardeşi Alican Atalay’ın yetkilisi olduğu şirket tarafından Erkin’in hesabına 60 bin TL gönderildi.

Ardından Oktay Atalay ise, Erkin’in menajeri Batur Altıparmak’la WhatsApp üzerinden iletişime geçerek çalıntı çeki kendisinin imzaladığını kabul etti. Caner’in çek bedelini ödemesini istedi.

Ayrıca Atalay’ın attığı mesajda, “Batur rica ediyorum ona söyle çeki ödemezse bana dava açsın. Onun çekini imzaladığım için gidip hapis de yatayım rahatlasın” dediği ileri sürüldü.

Dilekçede, Oktay Atalay’ın taklit imza ile düzenlediği çeki diğer şüphelilere ciro ettirmesi sonucu, borçlandırılan Caner Erkin’in mal varlığının eksilmesine yol açtığı, kendilerinin de menfaat sağladığı ileri sürüldü.

Ayrıca Atalay’ın taklit imza ile diğer sahte çekler konusunda geriye dönük araştırma yapıldığı da anlatıldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı