Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Canan Ergüder Kenan Ece Çifti Plajda Görüntülendi!

Magazin

18 Temmuz 2018 Çarşamba 14:09:50

Canan Ergüder Kenan Ece Çifti Plajda Görüntülendi!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Güllerin Savaşı’nın başrollerinde yer alan Canan Ergüder ve Kenan Ece burada ilişkilerini başlatıp evlilikle taçlandırmıştı. Kenan Ece ve Canan Ergüder çifti halk plajında görüntülendi! 

Geçtiğimiz yıl sürpriz bir şekilde evlenerek dünya evine giren Canan Ergüder – Kenan Ece çifti halk plajında görüntülendi. Kanal D’de bir dönem çok sevilen Güllerin Savaşı dizisinde başrol oyuncuları olarak yer alan ve aşkları burada başlayan Canan Ergüder ile Kenan Ece çiftinin halk plajında görüntülenmesi etraftakilerinde dikkatini çekti.

Canan Ergüder Kenan Ece çifti bir de bebek bekliyor! Canan Ergüder’in hamilelik dolayısıyla aldığı kilolar göze çarparken Kenan Ece fit vücudu ve yakışıklılığıyla yine puanları topladı. İkili Güllerin Savaşı dizisinde tanışmış ve arkadaşlıklarını ileri bir boyuta taşıyıp aşk yaşamaya başlamışlardı. Geçtiğimiz yıl evlilik yoluna giren çift sürpriz bir evlilikle dünya evine girmişti.

HALK PLAJINDA GÖRÜNTÜLENDİLER

Kenan Ece Canan Ergüder çifti halk plajını tercih etti. Lüks plajları ve tatil köyünü tercih etmeyen çiftin 2. çocuğu yolda! 3 Aylık hamile olan Canan Ergüder hamilelik kilolarıyla göze çarptı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı