Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Canan Ergüder Avlu Dizisinde Yer Alacak mı?

Dizi Haberleri

12 Ağustos 2018 Pazar 17:18:19

Canan Ergüder Avlu Dizisinde Yer Alacak mı?

Star TV ekranlarında ilk sezonunu geride bırakan ve seyirciden tam not alarak yeni sezon için büyük heyecan yaratan Avlu dizisiyle ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı! Avlu dizisi 2. sezon için Canan Ergüder’e teklif götürülecek. Canan Ergüder Avlu dizisinin 2. sezonunda oyuncu kadrosuna dahil olmayı kabul etti mi?

Star TV ekranlarının kısa sürede sevilen ve ilk sezonuyla ekranlara kilitleyen Avlu dizisine yeni oyuncu mu geliyor? Demet Evgar’ın başrolünde yer aldığı Avlu dizisi için flaş bir iddia ortaya atıldı! Güzel oyuncu Canan Ergüder, Avlu dizisinin 2. sezonunda dizi kadrosuna katılabilir. Şuan Canan Ergüder’e teklif götürüldü!

İlk olarak Hülya Avşar’la görüşüldüğü iddiaları ortaya atılırken kısa süre sonra Avlu dizisi için Hülya Avşar’a teklif götürülmediği ortaya çıkmıştı! Yeni sezonda Avlu dizisine katılacak ismin Canan Ergüder olacağı öğrenildi! Canan Ergüder’le yapımcı arasında süren görüşmeler sonucu anlaşma sağlanması halinde Canan Ergüder’i yeni sezonda Avlu dizisinde izleyeceğiz.

AVLU 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Avlu, 2. sezonu açıyor! 13 Eylül 2018 Perşembe günü Star TV ekranlarında 2. sezon 1. bölümüyle yer alacak Avlu dizisi yeni sezonda da ilk sezonki gibi heyecanlı bölümleriyle ekranlara kilitleyecek! Dizinin 2. sezonu Avlu tutkunları tarafından iple çekiliyor!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı