Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Can Kırıkları dizisine Funda Eryiğit ve Özgür Çevik de Katıldı!

Dizi Haberleri

8 Ağustos 2018 Çarşamba 22:33:10

Can Kırıkları dizisine Funda Eryiğit ve Özgür Çevik de Katıldı!

ATV ekranlarında yayınlanacak yeni sezonun iddialı dizisine 2 bomba transfer yapıldı! NTC Medya yapımcılığında hazırlanan ve ATV ekranlarına damga vuracak Can Kırıkları dizisinin başrollerinde Hande Doğandemir ve Seçkin Özdemir yer oluyordu! Dizinin oyuncu kadrosuna Funda Eryiğit ve Alican Yücesoy da dahil oldu! 

ATV ekranlarının yeni bomba dizisi Can Kırıkları’na 2 sürpriz oyuncu daha dahil oldu! Yeni sezonda ATV ekranlarında yayınlanacak en iddialı dizi projelerinden biri olan Can Kırıkları dizisinde iki kadın polis Zeynep ve Leyla’nın hayat hikayesi anlatılacak! Bu iki eski dost yıllar sonra tekrar aynı emniyet müdürlüğünde sırt sırta verecek! Leyla’yı Hande Doğandemir Zeynep’i de Funda Eryiğit oynayacak! Leyla (Hande Doğandemir) karakterinin partneri rolünde Seçkin Özdemir, Funda Eryiğit’in dizideki rolü Zeynep’in savcı eşini Özgür Çevik oynayacak!

Can Kırıkları dizisi Funda Eryiğit ve Özgür Çevik transferleriyle beklentiyi daha da yükseltti! Öyle ki Can Kırıkları dizisinin yeni sezona damga vurması bekleniyor! Dizinin yeni sezonda hangi günlerde yayınlanacağı ise henüz belli olmadı! Dizinin çekimleri başladı! Setten ilk kareyi de geçtiğimiz gün sizlerle paylaşmıştık!

CAN KIRIKLARI DİZİSİNİN ÇEKİMLERİ NEREDE YAPILACAK, NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Can Kırıkları dizisi Hande Doğandemir, Seçkin Özdemir, Funda Eryiğit, Özgür Çevik, Alican Yücesoy, Kemal Uçar ve Hazar Motan’dan oluşan oyuncu kadrosuyla yeni sezonun bomba dizisi olmayı hedefliyor! Çekimleri başlayan dizide ilk etapta Antalya’da çekimler yapılacak ardından da dizinin devamı İstanbul’da çekilecek! Dizi oyuncuları senaryoya uygun şekilde temel silah kullanım eğitimi aldılar.

Dizinin yeni oyuncuları Funda Eryiğit ve Özgür Çevik’de seyircinin yeni sezon öncesi beklentisini kat be kat artırdı! İki ünlü oyuncu da Can Kırıkları dizisiyle tekrar izleyiciyle buluşacak.

Can Kırıkları dizisinin Eylül ayında ATV ekranlarında yayın hayatına başlayacağı ve reyting başarısını yakalayıp uzun soluklu bir dizi olması, uzun sezonlar yayın hayatını devam ettirmesi bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı