Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Can Kırıkları Dizisine 2 Yeni Oyuncu Dahil Oldu!

Dizi Haberleri

7 Ağustos 2018 Salı 17:30:50

Can Kırıkları Dizisine 2 Yeni Oyuncu Dahil Oldu!

ATV ekranlarının yeni sezonda yayın hayatına başlayacak iddialı dizisi Can Kırıkları’na 2 yeni oyuncu daha katıldı! Cast çalışmaları son sürat devam eden dizinin çekimlerine de başlandı! Peki Can Kırıkları dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Can Kırıkları dizisinin setinden ilk fotoğraf geldi! Yeni sezona damga vuracak Can Kırıkları dizisine 2 yeni oyuncu daha dahil oldu!

ATV ekranlarının yeni dizisi Can Kırıkları, ilk bölümü için artık gün sayıyor! Senaryosu, yönetmeni ve oyuncularıyla dikkatleri çekmeyi başaran Can Kırıkları dizisine Hazar Motan ve Ahmet Pınar’da dahil oldu! Başrollerde Hande Doğandemir ve Seçkin Özdemir’in yer aldığı Can Kırıkları, yeni oyuncularıyla çekimlere de başladı! Dizinin ilk bölümü için artık kısa bir süre kaldı!

Dağ 2 ve Börü projelerinde de izlediğimiz Ahmet Pınar ile Kırgın Çiçekler dizisinde oyunculuğuyla göz dolduran Hazar Mortan Can Kırıkları dizisinin yeni oyuncuları oldu! Oyuncu kadrosunu takviye eden Can Kırıkları dizisi başrollerde Hande Doğandemir ve Seçkin Özdemir ikilisiyle reytingin zirvesine oynamayı planlıyor!

CAN KIRIKLARI DİZİSİ ATV’DE NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Dizinin Eylül ayında ATV ekranlarında ilk bölümüyle resmen başlaması bekleniyor! Çekimlere şuanda başlandı hatta setten ilk kare de geldi! Can Kırıkları dizisi yeni sezonun en iddialı dizilerinden biri olmayı başarabilecek mi? Oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkatleri çekmeyi başaran dizi bakalım önümüzdeki sezon tutunabilecek mi?

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı