Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Can Kırıkları Dizisinden Erken Ayrılık!

Dizi Haberleri

3 Ağustos 2018 Cuma 10:48:47

Can Kırıkları Dizisinden Erken Ayrılık!

Yeni sezonda ATV ekranlarında yayınlanacak iddialı dizi Can Kırıkları’nda şimdiden ayrılık yaşandı! Ünlü oyuncu Serhat Teoman’ın Can Kırıkları dizisinde rol alacağı iddia ediliyordu. Ancak Serhat Teoman’ın Can Kırıkları dizisinde yer almayacağı açıklandı ve bu iddialara nokta kondu! Can Kırıkları dizisi önümüzdeki sezon Atv ekranlarında olacak…

NTC Medya yapımcılığında hazırlanan ve gelecek sezon ATV ekranlarına damga vurması beklenen Can Kırıkları dizisinde erken bir ayrılık gerçekleşti! Önümüzdeki sezonda ATV’de izleyicisiyle buluşacak Can Kırıkları dizisinde Serhat Teoman’ın da yer alması bekleniyordu. Ancak öğrenilen bilgilere göre Serhat Teoman’ın dizide rol alması söz konusu değil! Serhat Teoman’ın yerine onun rolünü Seçkin Özdemir oynayacak!

Daha önce Can Kırıkları dizisi başrolleri için Hande Doğandemir ve Seçkin Özdemir’in yer alacağı kesinleşmişti! Dizinin yeni oyuncusunun Serhat Teoman olacağı iddiaları varken, dizi daha başlamadan ayrılığın yaşandığı öğrenildi! Serhat Teoman hayranları için kötü haber geldi. Böylece Serhat Teoman’ın yeni sezonda başka bir projede yer alması bekleniyor!

SERHAT TEOMAN’SIZ CAN KIRIKLARI DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Başrollerde Hande Doğandemir ve Seçkin Özdemir’in bulunduğu Can Kırıkları dizisi, yeni sezonda ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Ancak şuan için dizinin ilk bölümüne dair kesin bir tarih yok. Can Kırıkları dizisi çok yakında ATV denilerek tanıtımlara devam ediliyor. Bu nedenle biz de ksin bir tarih veremiyoruz. Ancak bu ay Ağustos ayı sonuna doğru dizinin başlamasını bekliyoruz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı