Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Can Bonomo’nun yeni albümü Şubat’ta çıkıyor

Kültür Sanat

30 Ocak 2017 Pazartesi 12:53:27

Son Güncelleme: 30/01/2017 12:55:14

Can Bonomo’nun yeni albümü Şubat’ta çıkıyor

Türkiye’yi Eurovision’da da temsil eden başarılı şarkıcı ve oyuncu Can Bonomo, bitmek üzere olan yeni albümünün çalışmalarına devam ediyor.

Can Bonomo'nun yeni albümü Şubat'ta çıkıyor

2 yıl önce son çıkardığı albümü olan ‘Bulunmam Gerek’ sonrası yeni albümünün hazırlıklarını sürdüren Can Bonomo’ya, vokal koçluğunde Özge Fışkın eşlik ediyor.

Fışkın için, “Sevgili hocam sağ olsun, geldi çiçek gibi açtı tam orada” ifadesini kullanan Bonomo, yeni albümü ile de ilgili bilgiler verdi.

“Albümde bir tane çok sevdiğimiz cover şarkı, bir de sözlerini çok sevdiğim ve saydığım müzisyen bir dostumla paylaştığımız sürpriz bir şarkı var. Geri kalan tüm şarkıların söz ve müzikleri bana ait. Düzenlemeler her zamanki gibi Can Saban’a, kayıt, mix ve mastering de keza yine Ali Rıza Şahenk’e ait. Bu albümde aramıza vokal koçluğu yapmak üzere yıllardır hayranı olduğumuz dostumuz Özge Fışkın da katıldı. Şimdiye kadar yaptığımız her şey çok içime sindi. Bundan sonra da öyle olacaktır. Güzel bir albüm oldu. Umarım her şey yolunda gider ve şarkılarımızı gönlümüzce paylaşabiliriz” dedi.”

Can Bonomo, yeni albümünün de Şubat ayının son haftasında dinleyicilerle buluşacağını da belirtti.

(DHA)

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Kültür Sanat

Yukarı