Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Can Bonomo Öykü Karayel Balayı Görüntüleri Sızdı

Magazin

15 Temmuz 2018 Pazar 15:30:15

Son Güncelleme: 15/07/2018 13:43:25

Can Bonomo Öykü Karayel Balayı Görüntüleri Sızdı

Geçtiğimiz gün evlenen şarkıcı Can Bonomo ile güzel oyuncu Öykü Karayel, şu anda balayındalar! Tatil fotoğrafları basına yansıyan Can Bonomo ile Öykü Karayel’in bir hayli mutlu oldukları göze çarpıyor. Can Bobomo ve Öykü Karayel geçtiğimiz gün dünya evine girmişlerdi. İşte mutlu çift Can Bonomo ve Öykü Karayel’in balayından kareler…

Uzun süredir aşk yaşayan ve ilişkilerini evlilikle taçlandıran Can Bonomo – Öykü Karayel çifti Çeşme’de görüntülendi! Çeşme’de balayında bulunan ünlü Şarkıcı Can Bonomo ile oyuncu Öykü Karayel çifti dikkatleri çekti. Çift, romantik bir balayı tatili geçiriyor. Balayı tatillerini Çeşme’de geçiren çift, mutluluk pozları dağıttı, yüzlerinden gülümseme eksik olmadı.

11 Temmuz’da şaşalı bir düğünle Küçük Çiftlik Park’ta dünya evine giren Can Bonomo Öykü Karayel çifti nikah töreninin ardından Çeşme’ye geçerek balayı tatiline başladı. Çeşme Zio Beach’te eğlenceye katılan ve parti veren çiftin davetine yakın arkadaşları da iştirak etti. Çiftin tatilde romantik anları da kameralara yansıdı. Can Bonomo Öykü Karayel çiftinin tatili halen sürüyor.

YILIN ÇİFTİ CAN BONOMO İLE ÖYKÜ KARAYEL TATİLDE!

Yılın çifti olarak lanse edilen Can Bonomo ile Öykü Karayel tatilin ve balayının keyfini çıkarıyor. Çift, deniz ve sahil keyfi yaparken objektiflere yakalandılar. Keyifli, mutlu ve romantik halleriyle pozlar veren çift 11 Temmuz’da dünya evine girmişti. Çiftin tatilinin 1 hafta daha sürmesi bekleniyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı