Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çalgı Çengi İkimiz ekibi Adana Optimumda ki özel gösterimde olacak

Film Haberleri

11 Ocak 2017 Çarşamba 14:00:12

Son Güncelleme: 11/01/2017 14:00:10

Çalgı Çengi İkimiz ekibi Adana Optimumda ki özel gösterimde olacak

Çalgı Çengi’nin devam halkası Çalgı Çengi İkimiz’in başrolleri ve bazı oyuncuları 18 Ocak’ta Adana Optimum Alışveriş Merkezi’nde olacak.

Çalgı Çengi İkimiz ekibi Adana Optimumda ki özel gösterimde olacak

6 Ocak’ta vizyona giren olan Ahmet Kural ve Murat Cemcir’in başrollerini paylaştığı “Çalgı Çengi” isimli serinin ikinci filmi “Çalgı Çengi İkimiz” başrol oyuncularıyla birlikte izleyicilerle buluşuyor.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile filmin Adanalı oyuncularından Ayhan Taş’ın katılacağı özel gösterim, 18 Ocak Çarşamba saat 20.00’da Optimum bünyesindeki Avşar Sineması’nın en büyük salonu olan salon 1’de izleyicilerin beğenisine sunuluyor.

Adanalılar kahkaha tufanı estirecek filmi, başrol oyuncularıyla birlikte izleyerek, onlarla sohbet edip, fotoğraf çektirme şansını yakalayacak.

Filmin konusu:
“Gürkan (Ahmet Kural) ve Salih (Murat Cemcir) artık mafyayla içli dışlı olmaktan, mafya düğünlerinde müzik yapmaktan bıkmışlardır. Bu nedenle mafyadan tamamen uzaklaşıp hayatlarında yepyeni bir sayfa açmaya karar verirler.

Ancak bu o kadar kolay olmayacaktır, mafyadan azledilmeleri için sahneye çıkacakları bir düğündeki nikah memurunu kaçırmaları gerekmektedir. Ne var ki nikah memuru Tarkan’ı keşfeden kişidir ve ikiliyi de meşhur etme vaadinde bulununca Salih ve Gürkan’ın çok zor bir tercih yapması gerekecektir.”

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı