Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çağrı Terlemez Ece Seçkin nerede evlenme teklifi etti? Hangi kabile?

Magazin

16 Temmuz 2018 Pazartesi 22:52:27

Çağrı Terlemez Ece Seçkin nerede evlenme teklifi etti? Hangi kabile?

Ünlü şarkıcı Ece Erken, 2 yıldır birlikte olduğu sevgilisi pilot Çağrı Terlemez’den unutulmaz bir evlilik teklifi aldı! Türk Hava Yolları pilotlarından Çağrı Terlemez, sevgilisi ünlü popcu Ece Seçkin’e nasıl bir evlenme teklifi etti? Ece Seçkin teklifi kabul etti mi? Sizler için hazırladık…

Pilot sevgilisi Çağrı Terlemez ile 2 yıllık birlikteliği süren Ece Seçkin, hayatının mutlu şokunu yaşadı! 2 yıllık sevgililer sonunda evleniyor! Ünlü şarkıcı Ece Seçkin, pilot sevgilisi Çağrı Terlemez’den hayatı boyunca unutamayacağı bir evlilik teklifi aldı. Peki Çağrı Terlemez nasıl bir evlenme teklifi hazırladı? Ece Seçkin evlilik teklifini kabul etti mi?

Ece Seçkin öyle bir evlilik teklifi aldı ki… Pilot sevgilisi Çağrı Terlemez seferini gerçekleştirdiği Güney Afrika’da Ece Seçkin’e bir kabilenin ortasında evlenme teklifi etti! Şaşkınlık veren bir evlenme teklifi alan Ece Seçkin afallasa da 2 yıllık sevgilisi Çağrı Terlemez’den gelen ‘Benimle Evlenir misin?’ sorusuna Evet demeyi başardı. Mutlu çift unutulmaz bir evlilik teklifine imza attı.

ECE SEÇKİN VE ÇAĞRI TERLEMEZ EVLENİYOR!

Çağrı Terlemez sevgilisi Ece Seçkin’e son derece farklı bir evlilik teklifi sundu! Ece Seçkin teklifi kabul ettikten sonra ‘Dünyanın en çılgın evlenme teklifiydi.’ diyebildi. Çiftin düğünlerinin bu yaz bitmeden veya önümüzdeki yıl yapılacağı konuşuluyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı