Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çağla Şikel’in FOX TV’deki Yeni Projesi Netleşti!

Televizyon

9 Ağustos 2018 Perşembe 19:07:13

Çağla Şikel’in FOX TV’deki Yeni Projesi Netleşti!

En son Kanal D Magazin sunuculuğuyla ekranlarda yer alan Çağla Şikel yeni sezon için FOX TV ile anlaşma imzaladı! Çağla Şikel’in yeni sezonda FOX TV’de bir program yapacağı kesindi ancak bu programın içeriği, formatı ile ilgili bir belirsizlik vardı! Çağla Şikel FOX TV’de yeni sezonda nasıl bir program sunacak? Sorusu yanıtını buldu.

Ekranların sevilen yüzü oyuncu ve model Çağla Şikel, en son Kanal D ekranlarında Magazin sunuculuğuyla izleyici karşısına çıkmıştı! Yeni sezon öncesi çalışmalarına hız veren Çağla Şikel FOX TV ile anlaştı! FOX TV’de ne tarz bir program sunacağı belli olmayan Çağla Şikel’in programı bu gün netlik kazandı! Çağla Şikel yeni sezonda FOX’un gündüz kuşağındaki yüzü olacak!

Ali Eyüboğlu imzalı habere göre Çağla Şikel, daha önceden Zahide Yetiş’in ATV ve Show TV ekranlarında yaptığı programlara benzer bir programla gündüz kuşağının en çok izlenen programı olmayı hedefliyor! FOX TV, gündüz kuşağında uzun zamandır elde edemediği başarıyı Çağla Şikel’in sunuculuğundaki yeni programda elde edebilecek mi? Göreceğiz.

ÇAĞLA ŞİKEL’İN YENİ PROGRAMININ DETAYLARI…

Gündüz kuşağında özellikle de ev hanımlarına hitap edecek programda Çağla Şikel konuk olarak hafta içi her gün diyetisyen, uzman doktor, estetik ve güzellikle uzmanlarını programına davet edecek. Zahide Yetiş vari bir içerikle hazırlanacak program bakalım izleyici tarafından beğenilecek mi…

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı